Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

16. jūlijā V. Zeļonija sporta skolas zālē noslēdzās starptautiskās sacensības džudo “Rīgas kauss”, kurā  piedalījās dalībnieki no Krievijas, Polijas, Lietuvas un Latvijas. Komandu kopvērtējumā visās vecuma grupās  pirmo vietu ieguva džudo klubs “Kyodai” (Latvija), otro vietu džudo klubs “Lido” (Latvija) un trešo vietu mūsu kaimiņi no Krievijas - “Borec Moscow”.

 

Sporta centrā „Kleisti” no 28. līdz 30. jūlijam notiks Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga – 2017, kurā piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu spēcīgākie jātnieki.

 

Jau gaidāmajā nedēļas nogalē - 22. jūlijā, norisināsies Baltijā lielākā skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija piektais posms - Jelgavas nakts pusmaratons. Tā būs ne vien naksnīga cīņa starp labākajiem skrējējiem trasē, bet arī aizraujoša brīvdiena uz ūdens, sauszemes un putās.

 

Svētdien, 16. jūlijā, Rīgas 31. vidusskolas stadionā otrajās Vecmīlgrāvja sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR” tika noskaidroti šī gada sportiskākie vecmīlgrāvieši. Tāpat kā pagājušajā gadā vislielākā piekrišana bija futbolam, bet kopumā sporta spēlēs tikai sadalīti 36 medaļu komplekti – piecās komandu un sešās individuālajās disciplīnās.

 

21. jūlijā Reģionālā sporta centra “Ķengarags” stadionā, Maskavas ielā 283b, norisināsies “Rīgas precizitātes diena” basketbola metienos un futbola sitienos, ko organizē Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale”.

 

Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanā (MTB), kas svētdien tika aizvadīts Cēsu Olimpiskā centra Priekuļu slēpošanas un biatlona centrā, Olimpiskā krosa (XCO) disciplīnā elites grupā izpaudās mūsu vadošās MTB komandas “ZZK” dominance, jo vīriešiem pirmais finišēja pērn pasaules kausa posmos U23 grupā panākumus guvušais Arnis Pētersons, atstājot otrajā ietā pašreizējo pasaules kausa līderi U23 grupā Mārtiņu Blūmu, bet sievietēm ātrākā atkal bija Rīgā dzīvojošā valcēniete Katrīna Jaunslaviete.

 

13. jūlijā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu un Rīgas Centra humanitārās vidusskolas direktori Inetu Rudzīti, kā arī būvniecības uzņēmuma "LNK Industries Partnership" pārstāvjiem un citiem interesentiem apsekoja un iepazinās ar būvniecības darbu gaitu topošajā Centra sporta kvartālā, Kr. Barona ielā 116a, Rīgā.

 

Trīs dienas, no 7. līdz 9. jūlijam, Latvijas labākie jaunie sportisti VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē cīnījās par 239 medaļu komplektiem 27 Olimpiskajos sporta veidos. Medaļu kopvērtējumā uzvaru ar 190 godalgām (77 zelta, 46 sudraba un 67 bronzas) izcīnīja Rīgas pilsētas jaunie sportisti.

 

Sakarā ar Pasaules čempionāta ūdens motosportā posmu 15. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 19.00 un 16. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 20.30 tiks slēgta ūdens transportlīdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Dzelzceļa tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus un kuģīšu satiksmi, kas saskaņota ar pasākuma organizatoriem un policiju).

 

Kas jāņem vērā, skrienot naktī?

2017. gada 13. jūlijs

Tradicionāli skriešanas sacensību starti tiek doti dienas pirmajā pusē un aktīvi skrējienu dalībnieki sevi un savu ķermeni jau pieradinājuši konkrētam režīmam - cik stundas miega nepieciešamas, ko un cik daudz ēst brokastīs, kā iesildīties. Gatavojoties vērienīgākajam nakts skrējienam Latvijā - Jelgavas nakts pusmaratonam, ir vērts ieklausīties pieredzējušos skrējējos, kuri dalās padomos par to, kas viņuprāt jāņem vērā, startējot naksnīgās stundās.

 

Otrdienas vakarā Uzvaras parkā Rīgā trešajā posmā lielākajā skrituļslidošanas sacensību seriālā „Skibox balva”, ko rīko sporta klubs „ASI Skibox” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu, sprinta disciplīnā sacentās arī jaunāko grupu dalībnieki, veicot 500m, bet paši mazākie, U7 grupas pārstāvji – 300m.

 

Svētdien, 16. jūlijā, no plkst.9.00 Rīgas 31.vidusskolas stadionā norisināsies Vecmīlgrāvja 2. sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR!”.  Ikviens aktīvās atpūtas piekritējs varēs apliecināt savu varējumu, piedaloties dažādās sporta spēlēs vai individuālajās disciplīnās.

 

Otrdienas vakarā Uzvaras parkā Rīgā trešajā posmā lielākajā skrituļslidošanas sacensību seriālā „Skibox balva”, ko rīko sporta klubs „ASI Skibox” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu, trešo reizi šajā sezonā nepārspēts palika Reinis Znotiņš („Powerslide-Laimīte”), kurš bija ātrākais abos braucienos 500 metru sprintā.  Trešajā posmā visās grupā kopā sacentās 118 skrituļslidotāju.

 

Šis būs piecpadsmitais Pasaules čempionāts RIB laivu klasē, kas iekļauts Starptautiskās Ūdens motosporta federācijas sacensību kalendārā. Pasākumu organizē Latvijas ūdens motosporta federācija.

 

9.jūlijā noslēdzās VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Noslēguma dienā norisinājās taekvondo sacensības, kurās piedalījās sportisti no Rīgas, Ventspils, Daugavpils, Liepājas, Mārupes un Garkalnes novadaiem. Rīgas pilsētu pārstāvēja 3 sporta kluba HANSU sportisti: Andrejs Zaharenkovs ( no 48 līdz 55 kg), Tihons Rjabovs ( no 48 līdz 55 kg) un Markus Vasiļjevs (no 55 līdz 63 kg).

 

9. jūlijā Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017, kurā piedalījās 2803 sportisti no 82 pašvaldībām. Medaļu kopvērtējumā uzvaru ar 190 godalgām (77 zelta, 46 sudraba un 67 bronzas) izcīnīja Rīgas pilsētas jaunie sportisti.

 

Ar ļoti labiem rezultātiem Latvijas pāriem Standartdejās (ST) noslēdzies šī gada trešais “Grand Slam” turnīrs sporta dejās, kas norisinājās Honkongā. Lieliski nostartēja pirmo sezonu mūsu valsti pārstāvošie Vadims Šurins un Anastasija Meškova, kuri 70 pāru konkurencē iekļuva pusfināla divpadsmitniekā un izcīnīja 8.vietu.

 

Svētdien, 9. jūlijā, tika aizvadīts šīs sezonas Rīgas kausu izcīņas pludmales volejbolā 2.posms, kurš kopā pulcēja rekordlielu dalībnieku pulku - 59 komandas. Sacensības tika organizētas ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

16. jūlijā Biedrība „Latvijas Džudo federācija” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu rīko Rīgas pilsētas starptautisko kausu džudo cīņā., kas norisināsies E.Birznieka-Upīša iela 21A, Rīgā.

 

Rīt, 11.jūlijā, Uzvaras parkā Rīgā norisināsies Latvijas lielākā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” trešais posms, ko rīko sporta klubs “ASI Skibox” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Otrdienas vakarā skrituļslidotāji sacentīsies sprintā, kur mazākajiem būs jāveic 200m, bet lielākajiem 500m.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.jūlijā, 2017, 11:37
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv