Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas taekvondo kluba "Hansu" cīkstoņi aizvadītās nedēļas nogalē izcīnīja ceturto vietu Ventspilī notikušajā Baltijas kausa otrajā posmā. Pārliecinošu uzvaru šajās sacensībās svinēja Krievijas pilsētas Kaļiņingradas sportisti, kuri kopā tika pie 196 punktiem, tai skaitā pie 20 zelta, 15 sudraba un 11 bronzas godalgām.

 

Jau šajā nedēļas nogalē 29. un 30.aprīlī norisināsies izšķirošās cīņas pludmales volejbola turnīram “Gaidot pludmales volejbola sezonu”, kad 29. aprīlī  Elektrum olimpiskā centra O-Sands pludmalē spēkiem mērosies dāmas, bet 30. aprīlī spēles uzsāks kungi. Sacensību sākums abās dienās plkst. 10.00.

 

Ventspilī notikušajā 2017. gada sezonas pirmajā posmā viena no lielākā Latvijas kalnu riteņbraukšanas jeb MTB seriāla „Vivus.lv MTB maratons” „HRX” 54 km maratona distancē vīriešiem vairāk nekā 170 dalībnieku konkurencē spraigā cīņā, pēdējos pāris simts metros atraujoties par pāris sekundēm no pagājušā gada Ventspils posma uzvarētāja

 

NVO nama zālē 20. aprīlī notika biedrības “Latvijas Speciālā Olimpiāde” organizētas finālsacensības dambretē. Sacensībās piedalījās 16 skolēnu komandas no speciālajām izglītības iestādēm.

 

22. aprīlī Skonto hallē norisinājās gadskārtējie volejbola svētki - Lāses kauss. Šajā volejbola festivālā katru gadu tiek noskaidrotas labākās Latvijas skolu volejbola komandas. Rīgas Volejbola skola šajā turnīrā ar savām komandām nepiedalās, jo ir profesionālās ievirzes sporta skola, taču savu vispārizglītojošo skolu sastāvos startēja arī neskaitāmi Rīgas Volejbola skolas audzēkņi.

 

Ceturtdien, 27. aprīlī, Rīgas 84. vidusskolas sporta bāzē kā katru pavasari, norisināsies 20. Rīgas Skolēnu spēles, kurās savu sportisko meistarību demonstrēs Rīgas pašvaldības skolu 4. – 12. klašu skolēni. Sacensību sākums plkst. 10.45.

 

22. aprīlī notika Rīgas atklātās sacensības minikāru sportā, ko organizēja Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” sadarbībā ar RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi, kā arī Latvijas Automobiļu federācijas kartingu komisijas inerces automobiļu apakškomisiju.

 

Entuziastu volejbola līgas 5. sezona ir jau iesoļojusi finiša taisnē, tāpēc 29. un 30. aprīlī Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē (Visvalža ielā 9, Rīgā) norisināsies visu līgu finālspēles. Kopā šo divu spēļu dienu laikā tiks sadalīti 8 medaļu komplekti gan vīriešu, gan sieviešu, gan arī jauktās līgās.

 

Lai dalītos jaunākajos sporta zinātnes pētījumos, kas veicina sportisko rezultātu izaugsmi augstu sasniegumu sportā, kā arī diskutētu par progresīvākajiem izpētes virzieniem cilvēku aktīva dzīves veida veicināšanā, sporta pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, biomehānikā un citos sporta pētniecības virzienos, 200 starptautiski atzīti sporta zinātnes pētnieki, no 26. līdz 28. aprīlim, ieradīsies Rīgā, lai piedalītos 10. Baltijas sporta zinātnes konferencē "Prakses un teorijas mijiedarbība sporta zinātnē”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu uz Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” (Bauskas ielā 88) direktora/es amatu. Pretendenti dokumentus aicināti iesniegt līdz 2. maijam.

 

Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi 1. maijā tiek aicināti aktīvi un enerģiski pavadīt brīvdienu, dodoties kopīgā velobraucienā pa Rīgu un kopā ar “Sporto Rīga” profesionālajiem treneriem atklājot brīvdabas sportošanas sezonu.

 

Sporta un veselīga dzīvesveida aktīvisti ”Dabas Sporta Zāle” 29. aprīlī aicina uz dabas sporta izzināšanas pasākumu "Pavasaris aizrauj Mežaparkā!".

 

19. aprīlī Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniedza naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvoja galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

 

Otrajās Lieldienās orientieristi pulcējās Sarkandaugavā, lai izcīnītu Lieldienu balvas gan elites grupās, gan 10 dažāda vecuma grupās. Sniegotais laiks nespēja mazināt sportistu ātrumu orientēšanās sprinta distancēs, kas veda pa Sarkandaugavas ielām un pagalmiem, rūpnīcas Aldaris vēsturisko teritoriju, Aldara parku un noslēdzās Reģionālā sporta centra Sarkandaugava stadionā.

 

23.aprīlī jau  28 reizi kā katru pavasari dažādu tautību bērni, kas dzīvo mūsu republikā, pulcējas, lai piedalītos Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu Sporta svētkos „Vienoti sportā”, kas notiks Rīgā,  Elektrum Olimpiskajā centrā.

 

Futbola turnīri „Rīga bumbo!”

2017. gada 18. aprīlis

Rīgas Futbola skola informē, ka aprīļa beigās sāksies bērnu futbola turnīri „Rīga bumbo 2017”, kas ir veltīti Rīgas Futbola skolas 55 gadu  jubilejai.

 

Trešdien, 19. aprīlī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē plkst. 15.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniegs naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvos galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

 

Rīgas 89. vidusskolas projekta “Vesels bērns-vesela nākotne” ietvaros 2017. gada  26. aprīlī plkst. 13.30 Rīgas 89. viduskolā (Hipokrāta iela 27) risināsies Rīgas 89.vidusskolas atklātais aerobikas festivāls, kurā par kausu aicināti cīnīties ikviena Rīgas skola.

 

Spānijas pilsētā Kambrī notikušajā Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās labāk no abiem Latvijas pāriem nostartēja rīdzinieki Maksims Kravčenko un Paula Kukute, kuri 69 pāru konkurencē ieņēma 26.vietu, sasniedzot labāko rezultātu pēdējo trīs gadu laikā un maz pietrūkstot līdz ceturtdaļfināla divdesmitčetriniekam.

 

Rīgas 4. speciālā internātpamatskola (Tirzas ielā 2, Rīgā) īsteno projektu „Sports - izaugsmei un vienlīdzībai 2”, un tas turpināsies līdz 16. jūnijam.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 25.aprīlī, 2017, 19:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv