Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šīs nedēļas vidū Uzvaras parkā Rīgā noslēdzošajā sezonas posmā lielākajā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” 10km distancē vīriešiem apsteidzot savus komandas biedrus Sandri Šnori un Lauri Bitenieku, piekto reizi šosezon uzvaru svinēja Reinis Znotiņš. Tikmēr sievietēm ātrākā bija jauniešu grupas pārstāve Līva Kreitāle. Kurai sekoja Denisa Druka-Jaunzeme un Daiga Gavariņa.

 

Svētdien, 24.septembrī, Mežaparka Lielajā pļavā trešo gadu pēc kārtas pulcēsies taku un šķēršļu skrējiena “Lāčplēšu kross” dalībnieki no visas Latvijas, cīnoties ar distanci un šķēršļiem 4 dažādās distancēs – Bērnu krosā, Tautas krosā, Lāčplēšu krosā un Bruņinieku krosā. Garākajās distancēs stiprākie dalībnieki savā starpā sadalīs arī naudas balvas.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Madridē, Spānijā norisinājās šī gada Eiropas čempionāts skeitborda slalomā. Rīgu šajās sacensībās pārstāvēja māsas Anna Gailīte un Elīza Gailīte, kā arī Gustavs Gailītis, kurš pirms divām nedēļām pasaules čempionātā izcīnīja trešo vietu.

 

„Olimpiskā diena 2017” šogad notiks 22. septembrī, un tās moto ir: „Vingro svaigā gaisā”, popularizējot sporta aktivitātes brīvā dabā. Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus Olimpiskā kustība organizē, lai cilvēkos vairotu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

 

Sestdien, 23. septembrī,  plkst. 13.00 Hokeja skola „RĪGA” aizvadīs ceturto spēli „Optibet Hokeja līgā”, savā laukumā sacenšoties ar Latvijas čempioniem HK „Kurbads” hokejistiem. Norises vieta: Hokeja halle „Rīga” (Vietalvas iela 15A). Ieeja bez maksas.

 

No 21. līdz 26. septembrim Rīgas šaha federācijas telpās, Maskavas ielā 32/4 risināsies Rīgas atklātais čempionāts šahā, kurā aicināti piedalīties šahisti, sākot ar 1. sporta klasi.

 

Svētdien, 17. septembrī, Arkādijas spora bāzes futbola laukumā tika aizvadīti Rīgas Futbola skolas atklātie turnīri U-10 vecuma grupas puišiem. Turnīrs pulcēja 8 komandas, kuras bija gatavas cīnīties par visaugstākajiem rezultātiem.

 

No 2. līdz 10. septembrim Maķedonijas pilsētā Skopjē norisinājās WAKO (World Association of Kickboxing Organization) - Eiropas čempionāts kikboksā kadetiem un junioriem, kurā piedalījās arī Latvijas izlase trīspadsmit sportistu sastāvā.

 

Svētdien, 24.septembrī, rudens skriešanas sezonu un patriotisko svētku pasākumus ievadīs taku un šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”, kas Mežaparkā norisināsies jau trešo gadu. Skrējiens piedāvā dažādas distances bērniem un pieaugušajiem, kurās jāpārvar dažādi šķēršļi, kā arī bezmaksas izklaides aktivitātes sacensību centrā.

 

No šī gada 14.septembra līdz 17.septembrim basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē “Daugavas sporta nams” un sporta centrā “Rīdzene” norisinājās jau sestās Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā meitenēm. Šī gada sacensībās turnīrā piedalījās komandas no 7 valstīm.

 

Jau pavisam drīz - 19.septembrī -  atklāsim Lattelecom Rīgas maratona reģistrāciju un jauno sezonu. 2018. gada maratona sezona būs īpaša, jo 2018. gada 19. un 20. maijā notiekošais Lattelecom Rīgas maratons būs Latvijas simtgades maratons.

 

Sakarā ar FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma „Neste World RX of Latvia” norisi ņemt vērā, ka no 16. septembra plkst. 7.00 līdz 17. septembra plkst. 18.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu) vairākās vietās:

 

Sestdien, 16. septembrī, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notiks Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki.

 

No jaunākajām grupām vislielākā interese bija par U13 grupu meitenēm, kur aprasti vairākas dalībnieces cīnās par uzvaru un godalgotajām vietām. Kā izrādījās, tad 3.posma sprinta ātrākās divas – Patrīcija Sniķere un Ance Kucina, kas toreiz jūlijā nobrauca faktiski vienādi, pēc traumas sadziedēšanas abas vēl nebija tādā formā, lai cīnītos par uzvaru

 

Nedēļas nogalē, no 14. līdz 17. septembrim, jau sesto gadu pēc kārtas risināsies Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības basketbolā, kurā par uzvaru cīnīsies meiteņu komandas no septiņām valstīm – Slovākijas, Ungārijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas.

 

Otrdienas vakarā Uzvaras parkā Rīgā, skrituļslidotājiem sacenšoties sprinta distancē, tika aizvadīts lielākā skrituļslidošanas seriāla „Skibox balva” 5.posms, ko rīko sporta klubs „ASI” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

Pekinā no 12. līdz 17.septembrim norisinās pasaules čempionāts para lokšaušanā, kurā piedalās mūsu sportiste paralimpiete Ieva Melle. Šodien, 13. septembrī, Ieva cīnījās kvalifikācijas turnīrā, kur ar savu uzrādīto rezultātu (510 punkti) ierindojās 26. vietā no 32 sportistēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu vakantajam Rīgas pašvaldības izglītības iestādes vadītāja amatam: Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” direktors/-e (Bauskas ielā 88). 

 

RFS atklātais turnīrs U-9 vecuma grupā

2017. gada 12. septembris

Pagājušajā svētdienā (10.09.2017.) Arkādijas sporta bāzes futbola laukumā notika futbola turnīrs deviņgadīgiem puišiem. Tāpat, kā iepriekš, uzvarētāji turnīrā netika nosaukti. Tāpēc visi turnīra dalībnieki centās spēlēt tehniski, vairāk pārvaldīt bumbu, spēlēt skaistu futbolu.

 

Sestdien, 9. septembrī, Rīgā, 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja risinājās gadskārtējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Tā laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēja nodoties aktīvajai atpūtai, iepazīties ar dažādiem sportaveidiem, izmēģināt tos un pat piedalīties sacensībās

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2017, 16:07
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv