Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šodien noslēdzas pieteikšanās Rīgas atklātajam čempionātam, kas norisināsies no 28. augusta līdz 9. septembrim ar finālspēlēm O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā.

 

Latvijas Invalīdu sēdvolejbola  asociācija ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu rīko starptautisku sēdvolejbola turnīru  "Riga beach sitting volley CUP 2017" kas norisināsies no 26. līdz 27. augustam Pludmales sporta centrā „Brazīlija”, Rīgā, Mūkupurva ielā - 1c.

 

12. un 13. augustā Rīgā notika Eiropas Savienības sambo un kaujas sambo kausa izcīņa. Pirmoreiz vēsturē cīņa par šo kausu pulcēja sambistus no Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Itālijas, Francijas un Latvijas. Sambo sacentās jaunieši, pieaugušie vīrieši un sievietes, kaujas sambo cīnījās tikai kungi.

 

Kā ik katru gadu, arī šogad Rīgas svētkos līdz ar plašo kultūras pasākumu programmu iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties daudzveidīgās sporta aktivitātēs, tostarp aktīvi iesaistīties tautas sporta sacensībās, kā arī būt līdzjutējiem daudzajos sporta notikumos.

 

Atšķirībā no lielākajām grupām, kur absolūtajā vērtējumā parādījās jauni uzvarētāji, mazākajās astoņās grupās puišiem un meitenēm no U7 līdz U13 sporta kluba"ASI" kopā ar Rīgas domes Izglītbas, kultūras un sporta departamentu rīkotājā lielākā skrituļslidošanas seriāla "Skibox balva" 4.posmā, kur bija jāveic vidējā distance, pirmie finišēja tie paši, kas iepriekšējā reizē.

 

Jau sākot no piektdienas, 18. augusta, norisināsies ikgadējais Optibet Lucavsalas kauss. Šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, tas notiks 3 dienas. 18. un 19. augustā sacensības notiks vīriešu un sieviešu konkurencē, bet 20. augustā būs iespēja baudīt šī gada turnīra jauninājumu – sacensības MIX grupā jeb jauktajās komandās, kurā katrā ir 1 vīrietis un 1 sieviete.

 

Vakar Uzvaras parkā Rīgā lielākā skrituļslidošanas seriāla “Skibox balva” 4.posmā pie uzvarām tika tie, kas šosezon vēl nebija uzvarējuši. Vīriešiem pirmais finiša līniju šķērsoja Lauris Bitenieks (Powerslide-Lamīte), bet sievietēm ātrākā bija jauniešu grupas pārstāve Laine Kreitāle (ASI-Skibox). Ceturtajā posmā visās grupās kopā sacentās pāri par simts dalībniekeim - 110 skrituļslidotāju.

 

22. augustā plkst. 14.00,  Latvijas Sporta muzejā, Vecrīgā, Alksnāja ielā 9, atklās izstādi “Es mīlu šo spēli”. 1993. gada 10. maijā Basketbola dzimtenē Springfīldā Slavas muzejā nominēja Latvijas 20.gadsimta Eiropas un pasaules izcilāko basketbolisti Uļjanu Semjonovu. Savā vēsturiskajā runā Uļa pateicās savai valstij Latvijai, komandas biedrenēm un pretiniecēm. Pēc vārdiem angļu valodā „Es mīlu šo spēli” atskanēja aplausi. Likās, ka tie nekad nebeigsies...

 

26. augustā no 9 rītā līdz 9 vakarā Bieriņos notiks unikālas velo sacensības – cīņa par uzvaru 12 stundu ilgumā, lai noskaidrotu izturīgākos, ātrākos un gudrākos velobraucējus.  Sacensību dalībniekiem 12 stundu kontrollaikā ir jānobrauc pēc iespējas vairāk apļu.

 

Ar lieliskiem panākumiem no Vācijas atgriezušies Latvijas sporta deju pāri, kuri Štutgartē notiekošajās lielākajās starptautiskajās sporta deju sacensībās “German Open” izcīnījuši trīs godalgotas vietas, no kurām divas uzvaras, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

14. augustā Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejā atbalstīja veloparka būvprojekta izstrādi un izbūvi Aldara parkam pieguļošajā teritorijā. Ievērojot iedzīvotāju vēlmi, parkam piegulošajā teritorijā plānots nodrošināt skeitparka un veloparka aktivitātes, kas sākotnēji netika paredzētas Aldara parka pārbūves būvprojekta ietvaros.

 

Ziemeļeiropā lielākajā šaha festivālā «RTU Open 2017» par uzvarētāju kļuvis Ukrainas lielmeistars Vladimirs Oņiščuks (Vladimir Onischuk), otro vietu izcīnīja starptautiskais meistars no Ukrainas Sergejs Pavlovs (Sergey Pavlov), savukārt Izraēlas pārstāvis Tamirs Nabatijs (Tamir Nabaty) ierindojās trešajā vietā. Festivālā kopumā piedalījās 655 šahisti, un tas noslēdzās svētdien, 13. augustā.

 

Svētdien, 13. augustā, tika aizvadīts šīs sezonas noslēdzošais Optibet Rīgas čempionāta pludmales volejbolā posms. Šis bija čempionāta finālposms, kas nozīmēja, ka komandas cīnījās par dubultu reitinga punktu skaitu un dienas noslēgumā tika apbalvoti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

 

Šonedēļ sāksies krāšņie un piedzīvojumu pilnie Rīgas svētki! Arī šogad, 19.augustā, Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā tiks dots starts Lielajam xRace Rīgas piedzīvojumam, kas ļaus izbaudīt un iepazīt pilsētas vidi - gan skrienot, gan braucot ar velosipēdu, gan peldot, pārvietojoties ar laivu un izpildot dažādus speciālos uzdevumus.

 

Ziemeļeiropā lielākais šaha festivāls «RTU Open 2017», kas sākās pirmdien, tuvojas noslēgumam. Pēc sešām kārtām galvenajā jeb A turnīrā vadībā izvirzījies viens līderis – turnīra 7. numurs Ukrainas lielmeistars Vladimirs Oņiščuks (Vladimir Onischuk), kurš uzvarējis visas sešas partijas. Par puspunktu atpaliek cits Ukrainas pārstāvis un turnīra lielākā pārsteiguma autors starptautiskais meistars Sergejs Pavlovs (Sergey Pavlov).

 

“Rīgas Sporta nakts” organizatori aicina pieteikties tirgotājus, ēdinātājus un dalībniekus “Dzīvo vesels!” un “Sporta Expo” zonai jau par tradīciju kļuvušajam aktīvās atpūtas un sporta pasākumam “Rīgas Sporta nakts”, kas šogad norisināsies 9. septembrī. Visi, kas vēlas piedalīties “Rīgas Sporta nakts” tapšanā aicināti aizpildīt pieteikumu formu oficiālajā mājaslapā www.sportanakts.lv sadaļā “Dalībniekiem”.  

 

Jau pēc mēneša, 9.septembrī, no pulkstens 16.00 līdz pat 24.00 Rīgā notiks jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Šajā gadā ir mainīta pasākuma norises vieta - galvenās norises būs Rātslaukumā, laukumā pie Okupācijas muzeja un 11. novembra krastmalā.

 

Jau tradicionāli augusta beigās Rīgas svētku ietvaros pludmales volejbolisti un viņu līdzjutēji pulcējas Lucavsalā, lai sportiskā un azartiskā noskaņā noskaidrotu veiksmīgāko un labāko pludmales volejbola duetu. Šogad Optibet Lucavsalas kauss notiks 3 dienas - no 18. līdz 20.augustam.

 

Sagaidot sestās Uļjanas Semjonovas kausa izcīņas sacensības, ir izveidota turnīra mājas lapa ulacup.lv, kurā ikvienam interesentam ir pieejama informācija gan par šogad plānotā turnīra norises laiku un dalībvalstu komandām, gan par iepriekšējo gadu sacensību norisi.

 

Pirmdien, 7. augustā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā svinīgi atklāts Ziemeļeiropā lielākais un viens no prestižākajiem starptautiskajiem šaha festivāliem nedēļas garumā – «RTU Open 2017». Panākumus dalībniekiem novēl Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un Latvijas Šaha federācijas (LŠF) prezidents un Starptautiskās Šaha federācijas Baltijas zonas prezidents Āris Ozoliņš. Laba vēlējumus sūta arī Latvijas finanšu ministre, šaha lielmeistare Dana Reizniece-Ozola. 

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.augustā, 2017, 11:55
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv