Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 20. līdz 22. aprīlim Volvo ledus hallē (Jūrmalas gatvē 78 d), atzīmējot Starptautiskā hokeja turnīra "Rīgas kauss 2018"  13. norises gadu, cīņas turpināja U14 (AAA) grupu spēlētāji.

 

Latvijas Vindsērfinga asociācija aicina vidusskolu skolēnu klases kopā ar saviem sporta skolotājiem pieteikties bezmaksas vindsērfinga nodarbībām Rīgā un Liepājā. Šajās nodarbībās ikviens interesents varēs iegūt izpratni par pirmajiem soļiem burāšanā, apgūstot gan teorētiskās zināšanas, kas saistītas ar šo sporta veidu un drošību uz ūdens, gan arī izmēģināt savus spēkus uz īstiem sērfa dēļiem ūdenī!

 

Sēdvolejbola turnīrā "Rīgas kauss 2018", kas notika 21. un 22. aprīlī sporta kompleksā “Ķeizarmežs”, Ezermalas ielā 30, piedalījās 7 komandas no 5 valstīm. Komandas tika sadalītas divās grupās, grupās tika izspēlēts aplis. Pēc pirmās spēļu dienas tika noskaidroti pusfinālu pāri.

 

Jau 25. aprīlī Elektrum Olimpiskajā sporta centrā tiks aizvadītas sezonas atbildīgākās un zīmīgākās spēles gan zēniem, gan meitenēm. Visas sezonas garumā komandu galvenais mērķis bija kļūt par skolu telpu futbola čempioniem un tieši šajā dienā, 25.aprīlī,  komandām tiks dota fantastiska iespēja šo sapni īstenot.

 

21. un 22. aprīlī Rīgas 49.vidusskolas sporta laukumā notika jaunizveidotās Baltijas lakrosa līgas pirmais sabraukums. Baltijas lakrosa līgā piedalās 5 komandas no 4 valstīm. Latviju pārstāv lakrosa klubs “Mītava" no Jelgavas un Rīgas Jauno tehniķu centra lakrosa komanda “Riga Griffins”.

 

Svētdien - 22. aprīlī, Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, norisinājās Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) rīkotie mazākumtautību sporta svētki “Vienoti sportā”, kuros piedalījās 22 Latvijas nacionālo kultūras biedrību vairāk nekā 400 bērni un jaunieši.

 

Šajā vasarā Rīgas Futbola skola “Rīga BUMBO!” projekta ietvaros organizēs dienas nometnes bērniem. Kopumā plānotas divas nometnes – viena no tām 2010. – 2012. gadā dzimušiem bērniem, kas norisināsies vasaras sākumā (no 11. līdz 22. jūnijam), otra vasaras noslēgumā - tajā aicinām pieteikties 2009. – 2011. gadā dzimušos sportot gribētājus.

 

No 13. aprīļa līdz 15. aprīlim Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”, Aviācijas ielā 15, norisinājās starptautiskais turnīrs lēcienos uz batuta „Augstais lēciens 2018”. Turnīrā piedalījās 117 dalībnieki no 5 valstīm: Lietuvas (Visaginesa), Igaunijas (Tallina), Somijas (Helsinki - Espo), Krievijas (Sanktpeterburga un Kaļiņingrada) un Latvijas (Rīga – 5 komandas).

 

No 7. līdz 8. aprīlim  Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi piedalījās Atklātajā Igaunijas čempionātā taiboksā bērniem “EST THAI KIDS OPEN” (IFMA).Sacensībās piedalījās 140 sportisti no Igaunijas, Latvijas un Krievijas.

 

Šajās brīvdienās, 21. un 22. aprīlī, sporta kompleksā "Ķeizarmežs" norisināsies ikgadējais starptautiskais sēdvolejbola turnīrs "Rīgas kauss 2018". Turnīrā piedalīsies septiņas komandas no piecām  valstīm.

 

Turnīra trešajā spēļu nedēļā laukumā devās vecākās grupas spēlētāji – U16 un U20 komandas. Jaunākajā no tām sacentās 18 komandas no astoņām valstīm. Vispirms vienības tika sadalītas trijās grupās, labākos rezultātus uzrādot Rīgas komandām "IHS-Pārdaugava" un "HS Rīga 2002", bet B apakšgrupā nepārspēti palika "Armada-Odintsovo".

 

“Rīga BUMBO! 2018” otrā sezona

2018. gada 18. aprīlis

Ievērojot tradīcijas, Rīgas Futbola skola arī šajā sezonā pulcēs futbola jaunatni bērnu futbola turnīru sērijā "Rīga BUMBO!”. Pirmie turnīri norisināsies no maija vidus līdz jūnija sākumam.

 

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” austrumcīņu studijas “Enšin karate” audzēkņi un skolotāja Jeļena Berežņeva no 6. līdz 9. aprīlim piedalījās Krievijas Enšin karatē organizācijas rīkotajās sacensībās “St.Petersburg Sabaki Challenge”.

 

Ar 2394 startiem nedēļas garumā un dalībniekiem no 15 valstīm – Lielbritānijas, Somijas, Krievijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Ukrainas, Izraēlas, Polijas, Portugāles, Dānijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Vācijas un Latvijas Rīgas orientēšanās nedēļa 2018 ir noslēgusies.

 

Lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību bērnu savstarpējo komunikāciju un draudzību, svētdien - 22. aprīlī, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) rīkos ikgadējos Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Pirmais skriešanas seriāla ”100 km Latvijas simtgadei” posms ir veiksmīgi aizvadīts, taču ņemot vērā dalībnieku vēlmes, skrējiena nolikumā ir ieviestas izmaiņas. Saskaņā ar tām, ikviens skriešanas vai nūjošanas entuziasts vēl var paspēt noskriet vai nosoļot savus 100km Latvijas simtgadei un nopelnīt skrējiena piemiņas medaļu.

 

7. un 8.aprīlī Krievijas galvaspilsētā, Maskavā ,norisinājās jau tradicionālais trešais starptautiskais taekvondo turnīrs ''Olimpiskais lācītis''. Šis turnīrs pulcēja ap 1200 sportistu no dažādiem Krievijas reģioniem, kā arī no kaimiņvalstīm: Baltkrievijas, Latvijas, Moldovas un Kirgizstānas.

 

22. aprīlī plkst.11.00 Latvijas Skolu šaha olimpiādes piektais – noslēdzošais reģionu fināls notiks Rīgā, Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64.

 

10. aprīlī vējaini saulainos laika apstākļos vairāk nekā 250 dalībnieki devās distancē un piedalījās skriešanas seriāla “100 km Latvijas simtgadei” pirmajā posmā, kurā ikviens varēja skriet vai nūjot, vai soļot. Pasākumam izvēlēta simboliska starta un finiša vieta  - pie plīvojošā Latvijas karoga Rīgā, AB dambī.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Veronā, Itālijā norisinājās pasaules čempionāts paukošanā junioriem un kadetiem, kurā Latvijas paukotāja Jekaterina Solodkiha ieguva 13.vietu, kas ir vēsturiski augstākais sasniegums mūsu floretes disciplīnas paukotājiem.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv