Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Piektdien, 24. novembrī, Pekinā norisinājās sezonas pirmais FIS Pasaules kausa posms Big Air disciplīnā, kurā Latvijas pārstāvis Toms Petrusevičs ierindojās 24. vietā. Šis bija reizē arī prestižās AIr & Style sacensības, kurās Toms piedalījās pirmo reizi. Tās bija city BA sacensības, kurās startē labākie braucēji pēc pasaules ranga.  Sacensībās startēja 45 dalībnieki.

 

2017. gada 25. novembrī Rīgā notiks skolēnu galda hokeja turnīrs “Sarauj 2017”. Turnīra galvenais mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar šo sporta veidu un katram  dot iespēju nospēlēt apļa turnīru. Tiek aicināti visi - gan zēni, gan meitenes no 1. līdz 12. klasei. Uz turnīru var atnākt jebkurā laikā no plkst.10.00 līdz plkst. 17.00 un nospēlēt 10 spēles savā grupā.

 

24. un 25. novembrī Daugavas sporta namā (Kr. Barona iela 107) risināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes peldēšanā, kur notiks cīņa par medaļām gan individuāli, gan stafetē, lai vecinātu sportistu meistarības izaugsmi un noteiktu labākos peldētājus Rīgā. 

 

25.novembrī Latvijas Loka šaušanas federācija sadarbībā ar  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā (Maskavas iela 160) rīko  sacensības „Rīgas čempionāts loka šaušanā -2017” telpā. Čempionāta sākums plkst. 10.00.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē aizvadīts Eiropas čempionāts telpās skeitborda slalomā noslēdzot starptautisko sacensību sezonu un ar lieliskiem panākumiem tajā startējuši Latvijas pārstāvji – Gustavs Gailītis un Edžus Konošonoks. Rīdzinieks Gustavs Gailītis Latviju pārstāvēja ātrākajā, jeb profesionāļu grupā, savukārt Priekuļu pārstāvis Edžus Konošonoks startēja ‘’Masters’’,  jeb pieredzējušo braucēju grupā.

 

18. un 19. novembrī norisinājās atklātais Latvijas taekvondo čempionāts, kurā piedalījās vairāk nekā 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas. Pirmajā dienā norisinājās sacensības sparinga cīņās, kurās piedalījās 26 Rīgas sporta kluba HANSU audzēkņi dažādās vecuma grupās (bērni grupa "A" un grupa "B”), kadeti un juniori.

 

Dienu pēc Latvijas 99. dzimšanas dienas, 19. novembrī, svētku sajūtu aktīvā un sportiskā garā  ikvienam bija iespēja paildzināt, piedaloties jau trešajā Staro Rīga skrējienā. Naksnīgo un spožo galvaspilsētu dalībnieki baudīja 5 kilometru distances, Ģimenes skrējiena disciplīnās, kā arī izaicinot sevi  fotoorientēšanās piedzīvojumā.

 

Pagājušā piektdienā “O-SANDS” laukumos norisinājās Skanstes  kauss 2017, kura ietvaros ne tikai tika noskaidroti veiksmīgākie un stiprākie pludmales volejbolisti, bet notika arī dažādas aizraujošas aktivitātes īpašā svētku apgaismojumā.

 

Sestdien, 18.novembrī, pie tirdzniecības centra “Spice Home” norisinājās tradicionālais Rīgas rudens rogainings, kas katru gadu pulcē kuplu skaitu pašmāju un ārzemju komandas. Šoreiz vairāk kā 500 komandu devās izpētīt Pārdaugavas rajonus, meklējot kontrolpunktus no Āgenskalna un lidostas “Rīga” līdz pat Imantai un Spilves lidlaukam.

 

Labāk no abiem Latvijas pāriem Vīnē notikušajā pasaules čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās nostartēja valsts čempioni rīdzinieks Kristaps Kalva un Jūlija Lisovska (SDK „Daugava”), kuri 87 pāru konkurencē iekļuva astotdaļfinālā un ieņēma 41.vietu, sasniedzot Latvijai pēdējos trijos gados augstāko vietu pasaules čempionātos LA dejās, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu pasākuma “Ģimenes sporta diena” organizēšanai. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas saskaņā ar tās statūtiem savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu.

 

17. novembrī plkst. 18.00 Rīgas Hanzas vidusskolā (Grostonas iela 5) sākas starptautiskās sacensības boksā “Riga Open”, kurā piedalīsies bokseri no vairākām valstīm, lai cīnītos par uzvaru. Fināla cīņas notiks svētdien, 19. novembrī, no plkst. 12.00. Skatītājiem ieeja sacensībās ir bez maksas.

 

21. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Sporta muzejā notiks pasākums, kura ietvaros Latvijas Tautas sporta asociācija muzejam dāvinās 5. Pasaules Sporta spēļu medaļu komplektu, kā arī citus priekšmetus, kas saistīti ar Pasaules Sporta spēlēm.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) no 7. novembra aicina pieteikt pretendentus konkursam „Rīgas sporta laureāts”, kura mērķis ir izvērtēt un apbalvot labākos galvaspilsētas sportistus, sporta komandas un trenerus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā.

 

Sakarā ar festivāla „Staro Rīga” skrējienu svētdien, 19. novembrī no plkst. 19.00 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme skrējiena maršrutā un to šķērsojošajās ielās. Skrējiena maršruts: Kongresu nams – Kalpaka bulvāris (viena josla) – Elizabetes iela – Rūpniecības iela (līdz Hanzas ielai) – Valkas iela – Vīlandes iela – Elizabetes iela – Kronvalda parks. Satiksme pakāpeniski tiks ierobežota jau no plkst. 18.00

 

Dienu pēc Latvijas dzimšanas dienas, 19. novembrī, ikvienam būs iespēja pagarināt svētku sajūtu un piedalīties jau tradicionāli spožākajā sporta pasākumā galvaspilsētā -  Staro Rīga skrējienā. Vēl vairāk aktivitāšu kā mazajiem tā lielajiem, balvas košākajiem un īpašā patriotisma atmosfēra būs tā, kas piepildīs un izgaismos rīdzinieku un pilsētas viesu svētdienas vakaru.

 

Ļoti labu panākumu tālajā Korejā pasaules čempionātā jauniešiem Latīņamerikas (LA) dejās guvuši Denis Gudovskis un rīdziniece Megija Morīte, kuri 59 pāru konkurencē izcīnīja sudraba medaļas, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Otro pasaules čempionu titulu šogad izcīnīja Semjons Hržanovskis un Jeļizaveta Lihina no Krievijas.

 

Festivālā "Staro Rīga", kura ietvaros arī šogad tiek rīkots “Staro Rīga skrējiens”, varēs izbaudīt galvaspilsētas krāšņumu, esot kustībā kopā ar vairākiem simtiem rīdzinieku un pilsētas viesu. Skrējiens notiks 19. novembrī, un jau šobrīd vari iepazīties ar “Staro Rīga skrējiena” trasi un programmu!

 

Skanstes kauss 2017 jau šonedēļ

2017. gada 14. novembris

Jau trešo gadu projekta “Staro Rīga” ietvaros īpašs gaismu un emociju šovs norisinās arī “O-Sands” pludmales volejbola laukumos. Šogad tas notiks 17.novembra vakarā - reģistrēšanās turnīram no plkst.20.30.

 

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, Kolkas apkārtnē, vietā, kur satiekas jūras un ļaudis, 43 Latvijas pašvaldību komandas ar vairāk kā 110 dalībniekiem piedalījās Latvijas otrajā Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.novembrī, 2017, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv