Afiša (22. apr - 28. apr)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šajā vasarā Rīgas Futbola skola “Rīga BUMBO!” projekta ietvaros organizēs dienas nometnes bērniem. Kopumā plānotas divas nometnes – viena no tām 2010. – 2012. gadā dzimušiem bērniem, kas norisināsies vasaras sākumā (no 11. līdz 22. jūnijam), otra vasaras noslēgumā - tajā aicinām pieteikties 2009. – 2011. gadā dzimušos sportot gribētājus.

 

No 13. aprīļa līdz 15. aprīlim Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”, Aviācijas ielā 15, norisinājās starptautiskais turnīrs lēcienos uz batuta „Augstais lēciens 2018”. Turnīrā piedalījās 117 dalībnieki no 5 valstīm: Lietuvas (Visaginesa), Igaunijas (Tallina), Somijas (Helsinki - Espo), Krievijas (Sanktpeterburga un Kaļiņingrada) un Latvijas (Rīga – 5 komandas).

 

No 7. līdz 8. aprīlim  Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Kikboksa un taiboksa pulciņa audzēkņi piedalījās Atklātajā Igaunijas čempionātā taiboksā bērniem “EST THAI KIDS OPEN” (IFMA).Sacensībās piedalījās 140 sportisti no Igaunijas, Latvijas un Krievijas.

 

Šajās brīvdienās, 21. un 22. aprīlī, sporta kompleksā "Ķeizarmežs" norisināsies ikgadējais starptautiskais sēdvolejbola turnīrs "Rīgas kauss 2018". Turnīrā piedalīsies septiņas komandas no piecām  valstīm.

 

Turnīra trešajā spēļu nedēļā laukumā devās vecākās grupas spēlētāji – U16 un U20 komandas. Jaunākajā no tām sacentās 18 komandas no astoņām valstīm. Vispirms vienības tika sadalītas trijās grupās, labākos rezultātus uzrādot Rīgas komandām "IHS-Pārdaugava" un "HS Rīga 2002", bet B apakšgrupā nepārspēti palika "Armada-Odintsovo".

 

“Rīga BUMBO! 2018” otrā sezona

2018. gada 18. aprīlis

Ievērojot tradīcijas, Rīgas Futbola skola arī šajā sezonā pulcēs futbola jaunatni bērnu futbola turnīru sērijā "Rīga BUMBO!”. Pirmie turnīri norisināsies no maija vidus līdz jūnija sākumam.

 

Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” austrumcīņu studijas “Enšin karate” audzēkņi un skolotāja Jeļena Berežņeva no 6. līdz 9. aprīlim piedalījās Krievijas Enšin karatē organizācijas rīkotajās sacensībās “St.Petersburg Sabaki Challenge”.

 

Ar 2394 startiem nedēļas garumā un dalībniekiem no 15 valstīm – Lielbritānijas, Somijas, Krievijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Ukrainas, Izraēlas, Polijas, Portugāles, Dānijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Vācijas un Latvijas Rīgas orientēšanās nedēļa 2018 ir noslēgusies.

 

Lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību bērnu savstarpējo komunikāciju un draudzību, svētdien - 22. aprīlī, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) rīkos ikgadējos Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Pirmais skriešanas seriāla ”100 km Latvijas simtgadei” posms ir veiksmīgi aizvadīts, taču ņemot vērā dalībnieku vēlmes, skrējiena nolikumā ir ieviestas izmaiņas. Saskaņā ar tām, ikviens skriešanas vai nūjošanas entuziasts vēl var paspēt noskriet vai nosoļot savus 100km Latvijas simtgadei un nopelnīt skrējiena piemiņas medaļu.

 

7. un 8.aprīlī Krievijas galvaspilsētā, Maskavā ,norisinājās jau tradicionālais trešais starptautiskais taekvondo turnīrs ''Olimpiskais lācītis''. Šis turnīrs pulcēja ap 1200 sportistu no dažādiem Krievijas reģioniem, kā arī no kaimiņvalstīm: Baltkrievijas, Latvijas, Moldovas un Kirgizstānas.

 

22. aprīlī plkst.11.00 Latvijas Skolu šaha olimpiādes piektais – noslēdzošais reģionu fināls notiks Rīgā, Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64.

 

10. aprīlī vējaini saulainos laika apstākļos vairāk nekā 250 dalībnieki devās distancē un piedalījās skriešanas seriāla “100 km Latvijas simtgadei” pirmajā posmā, kurā ikviens varēja skriet vai nūjot, vai soļot. Pasākumam izvēlēta simboliska starta un finiša vieta  - pie plīvojošā Latvijas karoga Rīgā, AB dambī.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Veronā, Itālijā norisinājās pasaules čempionāts paukošanā junioriem un kadetiem, kurā Latvijas paukotāja Jekaterina Solodkiha ieguva 13.vietu, kas ir vēsturiski augstākais sasniegums mūsu floretes disciplīnas paukotājiem.

 

Svētdien Maskavā notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas (LA) dejās 15.vietu ieguva Latvijas vicečempioni Artūrs Freimanis un Marina Tulpa no Rīgas sporta deju kluba “Škutāna deju skola”, kuriem nedaudz pietrūka līdz pusfinālam.  Uzvaru izcīnīja Rumānijas dejotāji Aleksandru Mikolesku un Andra Pakurara, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

 

7. un 8. aprīlī Volvo ledus hallē (Jūrmalas gatvē 78 d), atzīmējot Starptautiskā hokeja turnīra "Rīgas kauss 2018"  13. norises gadu, cīņas turpināja U12AA un U12AAA grupu spēlētāji.

 

Klāt Latvijas simtgades pavasaris un ikviens skriešanas vai nūjošanas entuziasts bez maksas tiek aicināts piedalīties skriešanas seriālā ”100 km Latvijas simtgadei”, kas notiks 11 posmos no 10. aprīļa līdz 9. oktobrim pa Rīgas tiltiem, Lucavsalu un AB dambi. Reģistrēties seriālam var mājas lapā www.100km.lv

 

Latvijas sinhronās slidošanas komanda “Amber” 6. un 7. aprīlī piedalījās Pasaules Sinhronās slidošanas čempionātā, kas norisinājās Stokholmā, Zviedrijā.

 

2018. gada, 27. aprīlī Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sporta kompleksā kā katru pavasari, norisināsies 21. Rīgas Skolēnu spēles, kurās savu sportisko meistarību demonstrēs Rīgas pašvaldības skolu 4. – 12. klašu skolēni. Sacensību sākums plkst. 10.45.

 

24. martā Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās karatē sacensības “Fudzi Cup 2018”, kur spēkiem mērojās karatisti no 5 līdz 15 gadu vecumā. Bez tradicionālajām kata un kumite disciplīnām jaunie sportisti cīnījās par labākā godu arī sumo un fantom disciplīnās.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv