Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sumināti Rīgas sporta veterāni

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Sumināti Rīgas sporta veterāni

2014. gada 27. janvāris

Pagājušās nedēļas nogalē pirmo reizi notika pasākums, kurā tika sumināti Rīgas sporta veterāni un viņiem tika pasniegtas balvas trīs nominācijās: „Rīgas sporta veterāne 2013”, „Rīgas sporta veterāns 2013”, kā arī „Rīgas sporta veterānu komanda 2013”.

Par „Rīgas sporta veterāni 2013” tika atzīta vieglatlēte Maija Jākobsone, kura savā veterānes sporta karjerā izcīnījusi 41 medaļu. Titulu „Rīgas sporta veterānus 2013” ieguva kanoe airētājs Jefimijs Klementjevs par sasniegumiem kā Eiropas, tā pasaules mēroga sacensībās. Savukārt balvu nominācijā „Rīgas sporta veterānu komanda 2013” ieguva sieviešu volejbola komanda, kas ar labiem panākumiem regulāri piedalās starptautiskās, Eiropas un pasaules mēroga sacensībās.

Šāds pasākums tika rīkots pirmo reizi un to organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pasākumu rīkoja, lai pasniegtu balvas minētajās nominācijās, kā arī, lai izteiktu atzinību Rīgas sporta veterāniem par aizvadītajā gadā sasniegtajiem rezultātiem un pateiktos par aktīvu darbību un  Rīgas veterānu sporta attīstības veicināšanu.  

klementjevs.jpg

Balvu saņem airētājs Jefimijs Klementjevs

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 17:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv