Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Notikušas dambretes spēles sacensības “Dambrete sešgadīgajiem”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Notikušas dambretes spēles sacens...

2017. gada 14. marts

Mācību centrs “Amats un Dizains” jau trešo mācību gadu Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs īsteno Latvijas domāšanas asociācijā (LADA) izstrādāto un apstiprināto dambretes apmācības programmu “Dambrete sešgadīgajiem”. Ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā atbalstu, 23. februārī Bērnu un jauniešu centrā “Altona” notika Rīgas atklāto pirmsskolas izglītības iestāžu komandu turnīrs “Dambrete sešgadīgajiem”.

Sacensībās 64 lauciņu dambretē piedalījās 20 komandas no 12 Rīgas, Salaspils, Mārupes un Dobeles pirmsskolas izglītības iestādēm. Komandu sastāvā bija trīs audzēkņi un viens pedagogs. Izspēlējot 5 kārtas pēc Šveices sistēmas, tika noskaidroti turnīra uzvarētāji, kuri saņēma kausus un medaļas, bet pārējo vietu ieguvēji tika pie turnīra piemiņas veltēm. Visi dalībnieki saņēma sacensību organizatoru mācību centra “Amats un Dizains” un Dambretes Attīstības biedrības (DAB) diplomus.

Izcīnot 4 uzvaras no 5 mačsacīkstēm, 1. vietu ieguva sešgadīgo dambretes nodarbību un sacensību aizsācēji, Dobeles bērnudārzu komanda “Dobelnieki”. Vienīgais neizšķirts dobelniekiem bija ar otrās vietas ieguvējiem – pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" komandu “Kūkainīši”. Trīs Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" komandas tika pirmajā pieciniekā. Trešajā vietā Rīgas 220. pirmsskolas izglītības iestādes komanda “Skudriņas”. 


 REZULTĀTI (121.37 KB)

Informāciju sagatavoja: sacensību galvenais tiesnesis Māris Mitenbergs. 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv