Afiša (27. apr - 3. maijs)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Atklāta Rīgas Futbola akadēmijas 2017. gada sezona

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Atklāta Rīgas Futbola akadēmijas ...

2017. gada 15. marts

Pateicoties Rīgas domes un Rīgas Brīvostas atbalstam, Rīgas Futbola akadēmijas projekta ietvaros talantīgākajiem futbolistiem vecumā no 13 līdz 15 gadiem tiek nodrošināta iespēja kvalitatīvi pilnveidot savas futbola prasmes un iemaņas Latvijas nacionālās izlases trenera Aleksandra Starkova vadībā. Otrdien, 14. martā, Futbola akadēmija “Elektrum” Olimpiskā centra futbola zālē  uzsāka savu ceturto sezonu.

Sekojot jau iedibinātai tradīcijai Rīgas Futbola akadēmijas sezonu atklāja Rīgas vicemērs Andris Ameriks, kurš ir viens no šī projekta dibinātājiem. Rīgas Futbola akadēmijas atklāšanas pasākumā piedalījās arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietniece, Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna un Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars, kurš regulāri piedalās Rīgas Futbola akadēmijas aktivitātēs.

Visas futbola sezonas garumā Rīgas talantīgākajiem futbolistiem papildus treniņiem futbola klubos tiek organizētas nodarbības, kas vērstas uz viņu individuālās meistarības attīstību. Rīgas Futbola akadēmijas ietvaros ir iespēja attīstīties ne tikai futbolistiem, bet arī treneriem, kas piedalās projektā. Bijušais Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs personīgi seko katram programmas dalībniekam un trenerim, maksimāli sekmējot viņa attīstību.

rfa_17.jpg

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv