Maijs Rīgas satiksmes tenisa klubā sācies ar Rīgas meistarsacīkstēm jauniešiem

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Jaunumi Maijs Rīgas satiksmes tenisa klub...

2017. gada 6. jūnijs

Kā jau katru gadu, Rīgas satiksme tenisa kortos maija sākumā norisinājās Rīgas meistarsacīkstes jauniešiem U 12, U 14, U 16 un U 18 vecuma grupās.

U 16 vecuma grupas sacensības norisinājās 3.-4.maijā, kur laurus jauniešu konkurencē plūca Margarita Ignatjeva, finālā apspēlējot Sabīni Rutlauku, savukārt trešo vietu izcīnīja Amēlija Šūpulniece. Jauniešiem nepārspēts palika Daniils Žukovs, finālā uzvarot Markusu Tionu un trešajā vietā palika Nikolajs Galkins.

Tālāk no 7.līdz 9.maijam norisinājās U 14 vecuma grupas sacensības, kurās meiteņu konkurencē uzvarēja Arina Dokukina, otrajā vietā atstājot Elizabeti Kļavinsku, trešā vieta šoreiz Dārtai Vorslavai, zēnu konkurencē uzvarēja Ruslans Fiļipenko, finālā uzvarot Danielu Tenu, trešo vietu izcīnīja Reinis Kupfers.

U18 vecuma grupas sportisti savas cīņas aizvadīja  no 19.līdz 21.maijam, kur jaunietēm pirmajā vietā sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Stefānija Poļuščuka, otrajā vietā atstājot Margaritu Ignatjevu,  trešā vieta Elīzai Bukai.  Jauniešu konkurencē  uzvarēja Maksims Kazijevs, otrajā vietā Renārs Grodskis, trešais-Valērijs Vorobjovs.

No 2.jūnija līdz 4.jūnijam  norisinājās Rīgas pieaugušo čempionāts/ LTS Kauss Open 3.posms, kur pirmo vietu ieguva Mikus Losbergs, otro vietu- Gustavs Lukstiņš un trešais- Arkādijs Slobotkins.

Par Rīgas čempionāta sievietēm, kurš notika no 3. jūnija līdz 4. jūnijam, pirmās vietas ieguvēju kļuva Rebeka Mertene, otrajā vietā atstājot Gretu Veinbergu un trešo vietu izcīnīja Signija Stībele.

Sacensību norisi atbalstīja Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments.