Afiša (27. apr - 3. maijs)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Uz starta – dažādas paaudzes

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Uz starta – dažādas paaudzes

2017. gada 7. jūnijs

Eiropas Velo dienā, 3. jūnija rītā, Uzvaras parka trasē pulcējās visdažādākā vecuma aktīvās atpūtas cienītāji (sākot no divgadīgiem bezpedāļu velo braucējiem līdz sirmiem veterāniem, kas jau pārsnieguši 80 gadu slieksni), lai pavadītu dienu rosīgās sportiskās aktivitātēs, kas ir pa spēkam ikvienam.

Programma bija visai plaša – no velobraucieniem visdažādākajās velosklasēs līdz rollingam, velostafetei un virves vilkšanai.

Lūk, kā to apraksta paši pasākuma dalībnieki: – Jaunie pret vecajiem, aktīvie sportotāji pret aktīviem līdzjutējiem, aci pret aci, plecu pie pleca, pedāli pie pedāļa... Kurš stiprāks? Kurš ātrāks? Kurš izveicīgāks? Tas viss tika noskaidrots pasākumā "Paaudžu tikšanās uz starta".

Bet ne jau iegūtā vieta tā galvenā – svarīgākais bija prieks par pašu piedalīšanos, un, lai to izbaudītu, dažs labs uz sacensību starta stājās pirmoreiz mūžā. Un apbalvošana gaidīja visus finišējušos (neatkarīgi no iegūtās vietas).

Daudziem patīkams jaunatklājums bija pilsētā jau redzētie Sixt velosipēdi, kas izrādījās gan ērti, gan pat ar pārslēdzamiem ātrumiem – tos šoreiz bez maksas varēja izmantot ikviens, kam sava braucamā pa rokai nebija.

Lielu popularitāti baudīja elektrovelo klase, kurā nācās rīkot pat četrus braucienus ar lielo finālbraucienu noslēgumā, kā arī rollinga (velobraucēja un skrituļslidotāja ekipāžu) sacensības.

Sakot paldies par lieliski pavadīto dienu, pasākuma dalībnieki atzīmēja savos kalendāros 27. augustu, kad notiks šī projekta otrais pasākums, un arī tie, kas šoreiz nebija dalībnieku rindās, ir aicināti viņiem pievienoties.

Dalības maksu nav. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmā.

PaaudzuTiksanas201706_286.JPG

Aleksandrs Briedis, projekta vadītājs

Foto – Uldis Mukāns Hobby Photo

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv