Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

“Riga Open” 20 gadu jubilejas turnīrs pulcēs jaunos tenisistus no 28 valstīm

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi “Riga Open” 20 gadu jubilejas tur...

2017. gada 7. jūnijs

No 12. līdz 17. jūnijam Rīgas Satiksmes tenisa kortos gaidāma liela rosība – jau 20. reizi notiks starptautisks tenisa turnīrs “Riga Open”. Trīs vecuma grupās tiks noskaidroti čempioni kā puišiem, tā meitenēm, kā vienspēlēs, tā dubultspēlēs.

Pirmais “Riga Open” turnīrs norisinājās 1998. gadā, bet gadu gaitā tas audzis un kļuvis par vienu no apjomīgākajiem jauno tenisistu turnīriem Eiropā. Ceļu uz profesionālo tenisu šajā turnīrā gājuši ne vien Latvijas tenisa līderi Ernests Gulbis, Anastasija Sevastova, Andis Juška, Irina Kuzmina un citi, bet arī vairākas Krievijas tenisa zvaigznes – kādreizējā pasaules ranga līdere Dināra Safina, Anna Čakvetadze, Vera Duševina, Alisa Kļeibanova utt.

Šogad jūnijā cīņas notiks trijās vecuma grupās – U12, U14 un U16, tādējādi kopumā tiks pasniegti 12 uzvarētāju kausi – kā puišiem, tā meitenēm, tā vienspēlēs un dubultspēlēs (augustā sacensības notiks arī U18 vecuma grupā). Jau ierasti spēcīgākā būs U14 grupa – meitenēm plānojusi spēlēt ranga 3.vietas īpašniece Jana Kolodinska no Baltkrievijas, kā arī vēl piecas sportistes no ranga pirmā simta, bet puišiem plāno spēlēt seši sportisti no ranga pirmā simta. Kopumā sacensībām pieteikušies sportisti un sportistes no 28 valstīm.

Turnīra direktors Osvalds Sausverds: “Ir liels prieks, ka šo gadu laikā no neliela turnīra esam izauguši par sacensībām, par kurām zina visā Eiropā. Esam pateicīgi visiem atbalstītājiem, kas ļāvuši mums sasniegt šo nozīmīgo jubileju un ļaus turpināt darbu arī tālāk. Jaunajiem tenisistiem šis ir nozīmīgs turnīrs nākotnes izaugsmei, tāpēc ir prieks strādāt gadu no gada.”

Sacensības Rīgas Satiksmes kortos gaidāmas jau no sestdienas (10. jūnija), kad sāksies kvalifikācijas mači. Pamatturnīra spēles, kā arī turnīra atklāšanas ceremonija plānota pirmdien. Tad arī gaidāmi dažādi  izklaides pasākumi. Ieeja skatītājiem bez maksas – visi laipni gaidīti Rīgas Satiksmes tenisa kortos Mežaparkā, Ezermalas ielā 32.

Turnīru atbalsta ITERA Latvija, Eden, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments, Squalio, Banalat, Laneks, Wilson, Mōler Rīga.

Sīkāku informāciju par turnīra gaitu un rezultātiem, atradīsiet sacensību oficiālajā mājaslapā - http://www.riga-open.lv./

Informāciju sagatavoja Riga open-Inspired by tennis.  info@rig-open.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv