Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Ghetto Fight - tā ir cilvēcība pāri visam!

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Ghetto Fight - tā ir cilvēcība pā...

2017. gada 8. jūnijs

Jau ceturto reizi Grīziņkalnā notiks Ghetto Fight - starptautiskās sacensības pankrationā. Pirmais posms šogad notiks jau 26. jūnijā 17.00 Grīziņkalnā Rīgā. Pasākuma laikā noritēs 25 cīņas, kas pulcēs vairāk kā 50 dalībniekus no visas Latvijas, informē Raimonds Elbakjans.

Sadarbībā ar Latvijas Pankritiona federāciju un cīņu klubu “Sev Arch”, Ghetto Games jau ceturto reizi organizē Ghetto Fight. Tās ir grandiozas cīņas, kuras nāk vērot arī cilvēki, kuri ikdienā neskatās cīņu sporta veidus. Šogad pirmo reizi notiks cīņa par Latvijas čempiona titulu un godu vecāko junioru grupā (18-19 gadi) svara kategorijā līdz 71 kg.

“Ghetto Fight ir projekts, kurā atklājas cilvēka raksturs un patiesā būtība. Nav nekā labāka, kas to atspoguļo par godīgu cīņu! Mani aizkustina mirklis, kad puika, kura socālā izcelsme nav bijusi šķērslis izaugsmei iznāk arēnā un viņam izmainās acu skatiens,” uzsver Ghetto Fight projekta vadītājs un “Sev Arch” treneris Manvels Isadzhanjans. Viņš pastāstīja, ka šogad tika saņemti vairāk kā 200 pieteikumi, bet ceļš līdz startam būs tikai 25- 30 pankrationistiem.

Raimonds Elbakjans: “Šos jauniešus vieno labsirdīgs treneris, kurš viņu agresiju pārstrādā pozitīvāenerģijā. Galvenā vērtība ir cilvēcība pāri visam. Viņi apzinās, ka ir pietiekami labi tādi kādi viņi ir - tāpēc ir gatavi atklātai un godīgai cīņai.”

Starp dalībniekiem ir cīkstoņi no Rīgas, Jūrmalas, Daugavpils, Saldus, Tukuma, Liepājas, Ventspils un Kuldīgas. Tāpat programmā paredzētas supercīņas ar jau zināmiem sportistiem. Ringā izies tādi cīnītāji kā Rihards Biris, Igors Zauers, Marius Bogdanovs un daudzi citi. Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas,

tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība un līdzcietība.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Dabare

Ghetto Media house vadītāja

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv