Jaunāko grupu rezultāti “Skibox balva” 2.posmā skrituļslidošanā

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Jaunumi Jaunāko grupu rezultāti “Skibox b...

2017. gada 15. jūnijs

U13 grupā, kur bija jāveic 5km (5x1km) meitenēm jau pirmajā aplī no konkurentēm atrāvās Patrīcija Sniķere (BJC Laimīte), kura savu pārsvaru palielināja līdz pusminūtei un izcīnīja otro uzvaru šajā sezonā. Toties par otro vietu izvērtās ļoti spraiga cīņa. Līdz 2km kopā turējās pat piecas dalībnieces, bet pēc 3km kvintets bija samazinājies uz kvartetu.

Ceturtajā aplī atpalika Ance Kucina, tāpēc pēdējā aplī kopā devās visas trīs pārstāves no BJC “Laimīte”, otrās un trešās vietas likteni izšķirot aizraujošā finiša sprintā, kurā vairāk spēka bija palicis visu laiku grupiņas beigās turējušajai Laurai Jankovskai, kura aiz sevis atstāja Agati Priedīti, bet Signei Malnačai šoreiz nācās samierināties ar 4.vietu. Puišiem arī pirmā vieta bija pārliecinoša, un to ieguva Artūrs Miglinieks, kuram šoreiz konkurenci nesastādīja sprintā trijniekā tikušie Ordelovskis un Šternmanis. Tikmēr otrais pēc divām minūtēm varēja finišēt Rainers Kreitāls.

U11 grupā meitenēm 3km distancē savu pārākumu apliecināja grupas līdere Anna Krūmiņa (ASI Skibox), taču līdz pat pusdistancei viņai braši līdzi turējās Loreta Jurēvica (SK Ziemeļpols), kura iepriekšējās sezonās bija daudz zaudējusi Annai, bet šosezon pirmajā posmā nostartēja pat Fitnesa grupā. Atzīstams sniegums un 3.vieta Paulai Skujiņai (ASI Skibox), bet šoreiz ārpus trijnieka nācās palikt Annijai Lācei (BJC “Laimīte”).

Puišiem pēc zaudējuma pirmajā posmā sprintā finiša spurtā sasparojies bija pagājušās sezonas līderis Gustavs Vācietis (ASI Skibox), kurš jau no paša sākuma aizbrauca prom no pārējiem un izcīnīja pārliecinošu.

Maijā sprintā uzvarējušais Ralfs Konrads (BJC Laimīte) finišēja otrais, bet kā parasti trešo vietu ieņēma Edgara Ņezamova brālis Kristaps (Laimīte).

U9 grupā vēlreiz nepārspēts palika pagājušās sezonas uzvarētājs Rodrigo Šaudiņš (BJC Laimīte), bet pirmo posmu izlaidušais pērnās sezonas vicelīderis Kristofers Vasaraudzis (ASI Skibox) ieņēma otro vietu. Tāpat kā sprintā abu braucienu summā tā arī 1km distancē trešo vietu ieguva Ričards Liepiņš (Laimīte). Meitenēm pirmajā trijniekā iekļuva tās pašas skrituļslidotājas, kas pirms četrām nedēļām sprintā, un arī sarindojās tādā pašā secībā. Otro uzvaru Krūmiņu ģimenei nodrošināja jaunākā māsa Katrīna (ASI Skibox). Tikmēr otrās godalgas otrdienas vakarā tika Kucinu un Ceriņu ģimenēm, jo otrajā un trešajā vietā viena pie otras finišēja Ieva Kucina un Sabīne Ceriņa, abas šķirot 0,2 sekundēm. Netālu no pirmā trijnieka, it īpaši pēc pirmā apļa, bija Sofija Sniķere, bet otro godalgu savai ģimenei viņai neizdevās nopelnīt, otro posmu pēc kārtas finišējot ceturtajā vietā. Tikmēr pagājušās sezonas vadošās U6 grupas pārstāves Beatrise Fokrota (ASI Skibox) un Daniela Novikova (Laimīte), startējot vecākā grupā, jo abām ir sporta skrituļslidas, ierindojās vien 7. un 8.vietā.

Tikmēr iepriekšminēto Foktrotas un Novikovas prombūtni citā grupā vēlreiz izmantoja un ļoti pārliecinošu uzvaru 500 metru distancē guva Elza Milbreta (Traverss-V), kura visticamāk varētu mēģināt mest izaicinājumu abām iepriekšminētajām vienaudzēm. Atkal otro un trešo vietu sadalīja Betija Orupa (Apex) un Una Ceriņa (ASI Skibox), lai gan šoreiz, kad veicamā distance bija 2,5 reizes garāka (200 metru vietā 500 metri), Una jau bija krietni tuvāk Betijai, piekāpjoties vien par 0,4 sekundēm. Puišiem atkal finiša līniju pirmais šķērsoja Endijs Škutāns (Laimīte), kuram atkal centās konkurenci izrādīt komandas biedrs Timurs Ivaņenko, kuram trīs sekunžu deficīts un otrā vieta. Vēlreiz trešo vietu ieguva Makruss Timmermanis (Laimīte), bet šoreiz viņam “uz papēžiem nemina” Endija jaunākais brālis Emīls, bet gan Skibox balvā debitējušais vēl viens “Laimītes” jaunās paaudzes pārstāvis Kārlis Lejstrauts.

Dažām Fitnesa grupām sanāca startēt kopā ar sava vecuma sporta grupu, tādējādi radot iespēju salīdzināt savu varējumu. Ja ne gluži trijniekā, tad uz kādu 4. vai 5.vietu dažiem no Fitnesa grupas izdotos ierindoties sporta grupā.