Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” 4. posms

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu...

2017. gada 5. jūlijs

6.jūlijā Grīziņkalna parkā skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu” aicina visus skriet gribētājus, lai izjustu kopīgu skriešanas prieku, uzlabotu savu rezultātu vai cīnītos par godalgotu vietu.

Seriāla dalībniekiem svarīgi ir atcerēties paņemt līdzi savu starta numuru, kas paredzēts visai sezonai un atzīmēties uz vietas, ka esat ieradies.

Šis būs jau ceturtais posms skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” ietvaros, tādējādi vēl ir iespēja iegūt kopvērtējuma rezultātu vismaz 4 seriāla posmos un sezonas noslēgumā iegūt piemiņas balvu ar pasākuma simboliku. Balvas tiks pasniegtas pēdējā seriāla posmā. Atlikušie 4 posmi norisināsies:

6. jūlijā Grīziņkalna parkā,

20. jūlijā pie Māras dīķa,

3.augustā – Lucavsalas parkā,

bet noslēgums seriālam notiks 24. augustā Pļavnieku sporta un aktīvās atpūtas centra apkārtnē.

Visi sacensību seriāla posmi norisinās ceturtdienu vakaros, kas ir lielākais sezonas jaunums. Ierašanās paredzēta jau no plkst. 17.30, bērnu distances starts paredzēts plkst. 18.30, bet pārējās distances startēs plkst. 19.00.

Sacensību seriālu rīdziniekiem piedāvā Rīgas dome, nodrošinot iespēju bērnu distances dalībniekiem un veselības distances dalībniekiem seriālā piedalīties bez dalības maksas.

10 kilometru un 5 kilometru distanču dalībniekiem pieaugušo grupās seriāla dalības maksa ir 5 EUR par visiem 7 sezonas posmiem, ja reģistrācija tiek veikta savlaicīgi – līdz sacensību nedēļai - mājas labā izskrienrigu.lv.

Pieteikties sacensībām var arī uz vietas, bet par dārgāku dalības maksu, kas tiks piemērota visiem dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma.

Sacensību seriālu piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, atbalsta ISOSTAR, Baltais un Vitamax.

Sīkāka informācija par seriālu un pieteikšanos pieejama mājas lapā www.izskrienrigu.lv

 izskrien_rigu.jpg 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv