Afiša (21. feb - 27. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgā aizvadīta sportiskākā nedēļas nogale

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Rīgā aizvadīta sportiskākā nedēļa...

2017. gada 12. septembris

Sestdien, 9. septembrī, Rīgā, 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja risinājās gadskārtējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Tā laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēja nodoties aktīvajai atpūtai, iepazīties ar dažādiem sportaveidiem, izmēģināt tos un pat piedalīties sacensībās.

Oficiāli septītā “Rīgas Sporta nakts” tiks atklāta 16.00 11. novembra krastmalā, kad “Dzīvo vesels!” un “Sporta Expo” zonas dalībnieki gaidīja rīdziniekus un pilsētas viesus, lai iepazīstinātu ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistītu sportiskos izaicinājumos un sacensībās.  

Savukārt laukumā pie Okupācijas zonas interesentiem tika sniegta iespēja vērot divas aizraujošas sacensības – “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta” superfinālu, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja Artis Plivda, kļūstot par 2017. gada spēcīgāko spēkavīru,  un starptautiskas“Wadex Luxury” dronu sacensības, kurās piedalījās desmit dalībnieki no Latvijas un Igaunijas.   

Liela interese bija vērojama ģimeņu vidū, jo “LDz Ģimeņu sporta ceļu” veica teju 500 ģimenes, kuras pateicībā par izrādīto interesi un sportot gribu saņēma sponsoru sarūpētas balviņas. 

Šogad aktīvās atpūtas un sporta pasākums apmeklētājiem ļāva iepazīt daudz ko jaunu un aizraujošu, piedaloties vairāk kā 40 dažādām gan ar sportu, gan citām nozarēm saistītu organizāciju.  

Aktīvās atpūtas un sporta pasākums noslēdzās 24.00, kad sportiskā garā aizvadītās dienas stafeti pārņems “We Run Riga” organizatori, kuri 22.00 netālu no Akmens tiltauz starta līnijas gaidīs 5KM distances skrējējus.  

"Rīgas Sporta nakti 2017" piedāvā Rīgas domes,Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Notikumu aģentūra".  Atbalsta Bino.lv., “Betsafe Sports”, “Bosch”, “Lux Express”, “One4Event”, “Wadex Luxury” un AS “Rīgas Dzirnavnieks”. Drošības partneris “Dzirdi. Redzi. Dzīvo.”. Informē “Inbox.lv”.

 

Informē:

Kitija Ločmele

Biedrības “Stiprinieku republika” Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja

E-pastskitija@stipriem.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 20.februārī, 2018, 16:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv