Afiša (19. feb - 25. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Eiropas sporta nedēļa O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Eiropas sporta nedēļa O. Kalpaka ...

2017. gada 3. oktobris

No 22. līdz 28.septembrim O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā notika Eiropas sporta nedēļa. Olimpiskajā dienā, 22. septembrī, skolā viesojās un kopā ar 574 skolēniem vingroja Aizsardzības ministrs, olimpietis, spēkavīrs – Raimonds Bergmanis un olimpiskās bronzas medaļas ieguvējs, pludmales volejbolists Mārtiņš Kļaviņš.

Pēc pasākuma olimpieši saņēma skolēnu radošos darbus – savus portretus, olimpiskos talismanus un iedvesmu turpmākam darbam.

26. septembrī – skolā 4.-6.(190) klašu un 7.-9.(152) klašu skolēni vingroja un piedalījās sporta aktivitātēs (basketbols, tautas bumba, stafetes) kopā ar NBS štāba bataljona puišiem un Ādažu sauszemes spēku vienību pārstāvēm, kā arī ar NATO pārstāvēm Latvijā no 5 valstīm (Polijas, Slovākijas, Itālijas, Spānijas un Kanādas). Tā bija lieliska pieredze gan skolēniem, gan karavīriem.

27.septembrī  - 2.-9.(502) klašu skolēni iepazinās un izmēģināja savus spēkus badmintonā kopā ar treneri Salvi Lozdu un augstas klases badmintonistiem no BJC “Daugmale”.

28. septembrī  1.-3.(229) klašu skolēni un pašvaldības policijas pārstāvji piedalījās sporta aktivitātēs, tikās ar policijas pārstāvjiem klasēs.

Paldies visiem skolotājiem un ciemiņiem par atsaucību un atbalstu!

IMG_0026.JPG

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv