Afiša (19. feb - 25. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

G1 klases taekvondo turnīrs ”Riga Open 2017” (1)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi G1 klases taekvondo turnīrs ”Riga...

2017. gada 4. oktobris

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās starptautiskais G1 klases taekvondo turnīrs "Riga Open 2017", ko Latvijas Taekvondo federācija rīkoja ar Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Sacensībās piedalījās 385 sportisti, kas sacentās trīs vecuma kategorijās (kadeti, juniori un pieaugušie); 102 komandas no 38 valstīm.

Turnīrs norisinājās divas dienas, kas sacensību laikā pulcēja vairāk nekā 2000 skatītājus. Sacensībās piedalījās un turnīru organizēja pārstāvji no visiem Latvijas klubiem un reģioniem, kur tiek attīstīts taekvondo olimpiskais virziens: no Rīgas, Daugavpils, Rēzeknes, Aizkraukles, Liepājas un Ventspils. Tāpat turnīra organizēšanā palīdzēja pārstāvji no taekvondo klubiem, kuros tiek attīstīts neolimpiskais sporta veida virziens.

Sacensībās piedalījās sportisti no diviem Latvijas klubiem: "Hansu" (Rīga) un "Jitae" (Daugavpils). Latvija kopvērtējumā pēc izcīnīto medaļu skaita ieņēma septīto vietu.

G1 klases turnīru apmeklēja arī pārstāvis no Pasaules taekvondo federācijas Miklošs Patafalki, kā arī no Eiropas Taekvondo savienības Konstantinos Anagnostou, kuri sacensības novērtēja par ļoti labi noorganizētām, norādot, ka arī nākamgad Rīgā var tikt rīkotas šāda līmeņa sacensības. Tāpat starptautisko organizāciju pārstāvji minēja, ka turnīrs "Riga Open 2017" kļuvis par lielākajām taekvondo sacensībām Baltijas reģionā, kā arī par vienām no apmeklētākajām Austrumeiropā.

Latvijas Taekvondo federācija pateicas Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai, kā arī Latvijas Sporta federāciju padomei par palīdzību turnīra organizēšanā. Priecājamies, ka sacensības klātienē vēroja LSFP pārstāvji. Ceram, ka nākotnē mūsu sacensībās varēsim satikt arī pārstāvjus no LR IZM.

 

IMG_4412.jpg 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

X 04/10/2017 16:14
 

Vēlamais tiek uzdots par esošo. Sarunās ar Krievijas, Somijas sportistiem tika norādīts, ka organizācija bija ļoti sliktā līmenī, dāsākot ar sportistu reģistrāciju un svēršanos, kura ieilga pāri pupusnaktij, kā arī par angļu valodas neprasmi. Arī skatītāju labi ja bija kādi simts. Turnīrā kārtējo reizi netika pielaisti Mārupes, Sports-Pro u.c. klubu sportisti, kuri varēja pacīnīties par godalgām. Nožēlojami bija skatīties Hansu kadetu nevarīgās cīņas, un šādi kadeti pārstāvēs mūsu valsti Eiropas čempionātā? Cerams, ka IZM tiešām izvērtēs LTKF darbību un tiks sakārtota šī sporta veida attīstība.

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv