Afiša (19. feb - 25. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Eiropas Taekvondo Čempionāts kadetiem(4)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Eiropas Taekvondo Čempionāts kadetiem

2017. gada 11. oktobris

No 5. līdz 8.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās Eiropas Taekvondo Čempionāts kadetiem. Šajā čempionātā piedalījās sportisti no 42 Eiropas valstīm, kopā 477 sportisti. Latvijas kadetu izlasi pārstāvēja 5 sportisti. Četri ir Rīgas sportisti (HANSU) un viens Daugavpils sportists (JITAE). 

Pirmajā dienā cīnījās Ļubova Zaharenkova (līdz 33 kg), kuras konkurencē bija 18 sportisti. Pirmajā aplī viņa pieveica Izraēlas sportisti, bet otrajā aplī ar vienu punktu piekāpās Krievijas izlases pārstāvei. Kopvērtējumā Ļubova izcīnīja 5.vietu.

Otrajā dienā cīnījās Kristofers Šulcs (līdz 45 kg) un Viktorija Helviga (līdz 41 kg), kuri diemžēl piekāpās saviem pretiniekiem- Kristofers piekāpās Ukrainim, bet Viktorija Itālietei.

Trešajā dienā cīnījās Anastasija Močaļina (līdz 44 kg). Pirmajā cīņā uzvarēja sportisti no Moldovas, bet otrajā piekāpās Polijas izlases sportistei. Kopvērtējumā, 24 sportistu konkurencē, Anastasija izcīnīja 9.vietu.

Ceturtajā, noslēdzošajā dienā, cīnījās Antons Vavilovs (līdz 65kg), kurš sīvā cīņā beigās piekāpās sportistam no Horvātijas.

 

taekvando2.jpg 

 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

T.O.V. 12/10/2017 15:44
 

Pilnīgā izgāšanās. Latvijai tika nozagtas medaļas, jo spēcīgākie kadeti, kuri ir sevi apliecinājuši uzvarot lielos starptautiskos turnīros, netika pieteikti. Kamēr federācija būs Hansu klubs, būs tādi rezultāti. Ja interesē rezultāti ir saits UPTKD. LSFP ir jāizvērtē močaļins & co darbība, jo pamatā ir vieni meli.

Kirils Gatčins 12/10/2017 16:35
 

Es noteikti visus būtu uzvarejis,Latvijai būtu medaļas

to T.O.V. 12/10/2017 16:58
 

Spriežot pēc uzrādītiem rezultātiem un tās saites, kuru jūs norādījāt, te nekādu melu nav- tas ir fakts! un kur ir fakts, ka tieši Jūsu kadeti ir tie spēcīgākie, lielo starptautisko turnīru uzvarētāji? Tā sauktie ''lielie starptautiskie turnīri''- Salaspils kauss, Bauskas kauss, Mārupes kauss u.t.t. ? tie ir tie grandiozie turnīri?... man būs jāatklāj Jums viens noslēpums- pastāv entie tunīri, kuri tiešām ir lieli un starptautiski, kuri ir WT un WTE oficiālajā kalendārā...ja spēsiet parādīt, ka Jūsu kadeti ir kaut vai viena šī turnīra dalībnieki, es jau nesaku ka uzvarētāji, tad var jau spriest, ka kaut kas nav riktīgi, bet ja nav nekur, tad kādā veidā var teikt, ka viņi ir konkurētspējīgi EČ ?

Valerijs 12/10/2017 17:29
 

Cik tas zemiski bērna vārdā sniegt komentāru. Jūsu vietā ir uz apsūdzēto sola. Nepietiek drosmes parakstīties savā vārdā.Par turnīriem! Visi šie kadeti pavasarī pazaudēja jau pirmajās cīņās
Berlin-open, kuru Kirills uzvarēja. Jums vienkārši ir bail no Mārupes sportistiem. Ticiet man, jūsu sistēmai pienāks gals.

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv