Afiša (19. feb - 25. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Svinīgi atklāts Rīgas 80.vidusskolas jaunais stadions

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Svinīgi atklāts Rīgas 80.vidussko...

2017. gada 12. oktobris

Ar dažādiem sporta un izklaides pasākumiem piektdien tika svinīgi atklāts jaunais stadions pie Rīgas 80.vidusskolas, Andromedas gatvē 11. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 skolēni  - gan no 80.vidusskolas, gan no vairākām apkārtnes skolām.


“Mēs turpinām veiksmīgi sakārtot sporta laukumus pie Rīgas skolām, kas dod iespēju sportot gan skolēniem, gan apkārtnes iedzīvotājiem. Skolēni tagad varēs vairāk laika pavadīt kustoties svaigā gaisā, tomēr aicinu, izmantojot jaunās iespējas, neaizmirst arī par mācībām,” pasākumā novēlēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

 

Savukārt skolas direktore Anna Vladova pateicās par jauno laukumu un atzina, ka tas ir bijis ļoti gaidīts jau daudzus gadus. “Tā ir laba dāvana Latvijas simtgadē,” uzsvēra A.Vladova.

 

Stadiona izbūvei un teritorijas labiekārtošanai Rīgas dome bija atvēlējusi vairāk nekā 750 000 eiro.  Kopumā ir veikti labiekārtošanas darbi 12 090 kvadrātmetru platībā.

 

Darbu gaitā iežogota skolas teritorija, celiņos ieklāts bruģa segums, uzstādīta jauna apgaismojuma un videonovērošanas sistēma, izveidots jauns futbola laukums un tam apkārt trīs skrejceļi, izveidota tāllēkšanas bedre, kā arī papildināts ielu vingrošanas un rotaļu laukums ar jaunām iekārtām.

 

 

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, e-pasts: martins.vilemsons@riga.lv. 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 19.februārī, 2018, 14:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv