Afiša (21. feb - 27. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Eiropas kausa sacensībās paukošanā ar floreti kadetiem Latvijas meiteņu komanda izcīna trešo vietu

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Eiropas kausa sacensībās paukošan...

2017. gada 6. novembris

4. un 5. novembrī Slovākijas pilsētā Šamorīnā norisinājās Eiropas kausa posma turnīrs paukošanā ar floreti kadetiem, kurā Latvijas meiteņu komanda ieguva 3.vietu, piekāpjoties tikai Rumānijai un Ukrainai. Latvijas komandas sastāvā ietilpa mūsu labākās kadetu paukotājas ar floreti - Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece un Emīlija Maslobojeva, kā arī Latvijas izlases meiteņu vecākā trenere Anna Anaņina. Visas trīs sportistes trenējas Rīgas 3. bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Sacensības norisinājās gan individuālā klasifikācijā, gan komandām, tajās piedaloties 107 sportistēm no Rumānijas, Ukrainas, Polijas, Latvijas, Francijas, Čehijas, ASV, Ungārijas, Slovākijas, Austrijas, Vācijas, Horvātijas, Bulgārijas, Serbijas.

Individuālajā vērtējumā par turnīra uzvarētāju kļuva rumāniete Rebeka Kandesku, savukārt no mūsējām vislabāko rezultātu – 6.vietu ieguva Juta Mālniece, bet Jekaterina Solodkiha un Emīlija Maslobojeva ieguva attiecīgi 8.un 17.vietu.

Pēc šīm sacensībām Eiropas reitingā kadetiem Jekaterina Solodkiha atrodas augstajā 5.vietā, savukārt Juta Mālniece 15.vietā.

Florete ir viens no trim olimpiskajiem ieroču veidiem un paukošana ir arī viens no vecākajiem olimpiskajiem sporta veidiem, jo tika iekļauts jau pirmajās olimpiskajās spēlēs 1896.gadā Atēnās.

Floretes pirmsākumi ir 16. gadsimta civilie rapieru zobeni, kurus izmantoja pašaizsardzībai, kā arī tā plaši tika izmantota divcīņās pirms parādījās šaujamieroči.

florete1.jpg 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 20.februārī, 2018, 16:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv