Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Apbalvoti Rīgas 2017 gada sporta laureāti

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Galerijas Foto galerijas Apbalvoti Rīgas 2017 gada sporta ...
 

8. decembrī kinoteātrī Splendid Palace” tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori. Par 2017. gada Rīgas labāko sportisti atzīta tenisiste Jeļena (Aļona) Ostapenko, par labāko sportistu – bokseris Mairis Briedis. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja ilggadējo hokeja treneri Uldi Opitu.

Svinīgajā pasākumā balvu nominācijā „Rīgas labākais sportists ar īpašām vajadzībām” saņēma paravieglatlēte Diāna Dadzīte. Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta basketbola komandu „TTT Rīga”, savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir sporta deju dejotāji Deniss Gudovskis un Megija Dana Morīte. Par 2017. gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīta tenisa trenere Jeļena Jakovļeva. Nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sporta” balvu ieguva vieglatlēte Anete Kociņa. Par gada notikumu šajā gadā atzītas sacensības „World RX of Latvia”, kas risinājās Rīgā.

Nominācijā „Sporto visi kopā” balvu pasniedza tā sporta pasākuma organizatoriem, kuriem izdevies sarīkot aktivitāti, kas iemantojusi lielu rīdzinieku atsaucību. Un šajā gadā tas bija „Lattelekom Rīgas maratons”.

 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 11:46
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv