Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas kadetes paukošanā ar floreti nostiprinās Eiropas elitē

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Latvijas kadetes paukošanā ar flo...

2017. gada 14. decembris

Pēc aizvadītajām Eiropas kausa sacensībām Tauberbišofsheimā, Vācijā, Bādenes-Virtenbergas zemē, Latvijas labākās kadetes paukošanās ar floreti Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece un Emīlija Maslobojeva nostiprina savas pozīcijas Eiropas kausa kopvērtējumā.

Minētajās Eiropas kausa sacensībās, kurās tradicionāli piedalās arī ASV un citu kontinentu spēcīgākās paukotājas, Jekaterina ieguva augsto 8. vietu (saņemot 42 reitinga punktus) un bija labākā no eiropietēm, piekāpjoties sportistēm no ASV, Kanādas un Japānas.

Šobrīd komandu reitingā Latvijas meitenes ieņem 6. vietu, savukārt individuālajā reitingā Jekaterina Solodkiha atrodas augstajā 5. vietā un Juta Mālniece 16. vietā. Rīgas 3. bērnu un jaunatnes sporta skolas paukotājas Eiropas kausa kadetu turnīros turpina demonstrēt pēdējos gados augstākos sasniegumus un gatavojas Eiropas un Pasaules čempionātiem nākamajā gadā.

Tauberbišofsheima tiek uzskatīta par Vācijas paukošanas galvaspilsētu, un pasaules klubu reitingā pilsētas paukošanas klubs FC Tauberbischofsheim e. V. Atrodas pirmajā vietā.

Florete ir viens no trim olimpiskajiem ieroču veidiem un paukošana ir arī viens no vecākajiem olimpiskajiem sporta veidiem, jo tika iekļauts jau pirmajās olimpiskajās spēlēs 1896. gadā Atēnās.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 17:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv