Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

“VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zvaigžņu spēlē” triumfē vidusskolnieki

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi “VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zva...

2018. gada 5. februāris

“VEF Rīgas Skolu superlīgas” vēsturē ceturto reizi notikušajā “Zvaigžņu spēlē” 1. februārī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta zālē daudzo skatītāju klātbūtnē uzvaru izcīnīja “Vidusskolas”, kas ar 102:85 pārspēja “Ģimnāzijas”. “Blindsave” “Slam dunk” konkursā triumfēja Francis Lācis, bet “Raunas dārza” trīspunktnieku konkursā labākie bija Rūdolfs Purnis un Māra Mote.

“Zvaigžņu spēle” šajā sezonā simboliski bija kā robežšķirtne starp “VEF Rīgas Skolu superlīgas” regulāro sezonu un izslēgšanas turnīru, kas sāksies jau februāra otrajā nedēļā, lai noslēgtos ar fināldienu 27. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā.

“VEF Rīgas Skolu superlīgas” komandas šoreiz cīņa veda Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” basketbolisti. Pie “Vidusskolu” stūres stājās Mareks Mejeris un Meksikas valstsvienības pārstāvis Alekss Peress, bet ģimnāzistiem ar padomu palīdzēja Andris Misters un Kaspars Vecvagars.

“Zvaigžņu spēlē” uzvarējušās “Vidusskolas” sasniedza rezultativitātes rekordu, pirmo reizi pārsniedzot 100 punktu robežu. “Vidusskolām” šis bija jau trešais panākums četru gadu laikā. Par spēles vērtīgākajiem spēlētājiem un balvas no “Ghetto Games” saņēma Jete Nulle (Rīgas Franču licejs) un Aigars Hermanis (Iļģuciema vidusskola).

“Blindsave” “Slam Dunk” konkursā labākais bija Francis Lācis no Rīgas Centra humanitārās vidusskolas). Uzvarētāju noteica konkursa žūrija, kuru veidoja Alekss Peress, Mareks Mejeris, Latvijas Jaunatnes basketbola līgas direktors Kaspars Cipruss un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Ilva Salmiņa.

Attēls: "Zvaigžņu spēle" daudzo skatītāju klātbūtnē Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.maijā, 2018, 15:55
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv