Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Starptautiskais bērnu futbola turnīrs “Riga Open Cup 2018”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Starptautiskais bērnu futbola tur...

2018. gada 5. februāris

No 9. februāra  līdz 4. martam Rīgā norisināsies visvairāk gaidītākie futbola svētki “Riga Open Cup 2018”. Turnīrs notiks Rīgas modernākajā futbola laukumā – Elektrum Olimpiskajā Sporta Centrā, Grostonas ielā 6b. Turnīrā piedalīsies 2004., 2005., 2006., 2007. un 2008. gados dzimušo vecumu grupu komandas.

Latviju pārstāvēs FK Dinamo Rīga, FS Metta Rīga, BFC Daugavpils un citas akadēmijas, bet ārzemnieku skaitā spēlēs sportisti no Igaunijas  Santos FC, Polijas superklubs Legia Varšava, Wigry Suvalki, Lietuvas vadošais klubs Šiauliai FM un citi.

Turnīra mērķis ir popularizēt Latvijas futbolu gan vietējo sporta aktivistu vidū, gan arī starp ārzemes klubiem, kā arī pozitīvi ietekmēt Latvijas jauno futbolistu prasmju pilnveidošanu un palīdzēt viņiem iegūt vērtīgu pieredzi spēlē starptautiskajos turnīros.

Noslēguma ceremonijā piedalīsies futbola zvaigznes un leģendārie Latvijas izlases spēlētāji, taj starpā Mihails Zemļinskis, Vitālijs Astafjevs un Juris Laizāns.

Turnīrs organizēts ar Latvijas Futbola federācijas, Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un sporta veikala “komanda.lv” atbalstu.

futbols_logo.png 

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.maijā, 2018, 15:55
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv