Stambulā norisinājās Eiropas Taekvondo klubu čempionāts

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Jaunumi Stambulā norisinājās Eiropas Taek...

2018. gada 9. februāris

Turcijas galvaspilsētā Stambulā norisinājās Eiropas Taekvondo klubu čempionāts. 6. februārī bija pirmā sacensību diena, kurā startēja kadetu vecuma grupas sportisti zēni un meitenes.

Rīgas sporta klubu Hansu pārstāvēja 6 kadeti (Anastasija Močaļina - 47kg, Viktorija Helviga - 44kg, Ļubova Zaharenkova -37kg, Vitālijs Ivanovs - 33kg, Daņila Šubņikovs - 41kg, Kristofers Šulcs - 49kg) treneru Sandra Radziņa, Iļjas Plonskija un Dmitrija Ragunoviča pavadībā.

Vislabāk šajā turnīrā veicās meitenēm.

Anastasija pirmajā cīņā uzvarēja sportisti no Turcijas, bet pusfinālā piekāpās sportistei no Bulgārijas, kura vēlāk izcīnīja čempiones titulu. Rezultātā Anastasija izcīnīja bronzas medaļu.

Ļubova pirmajā un otrajā cīņā pārliecinoši uzvarēja pretinieces no Turcijas un Kazahstānas, bet pusfinālā piekāpās turnīra čempionei no Turcijas, rezultātā izcīnot bronzas godalgu.

Viktorijai Helvigai bija divas cīņas pret Turcijas klubu sportistēm, kur vienu no tām uzvarēja, bet otrajā kārtā piekāpās ar ļoti minimālu pārsvaru. Kopvērtējumā Viktorija izcīnīja dalīto 5.-8.vietu.

Mūsu zēni Vitālījs, Daņila un Kristofers diemžēl nespēja pārvarēt pirmo kārtu, bet līdz uzvarai nebija tālu un nākošreiz viņiem noteikti izdosies sasniegt labu rezultātu.

Apsveicam sportistus un trenerus ar panākumiem un novēlam augstus sasniegumus nākošajos čempionātos.

Pēdējo reizi atjaunota 16.februārī, 2018, 16:16
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv