Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Medaļas sadalītas - sacensības „Baltijas aplis 2018” noslēgušās

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Medaļas sadalītas - sacensības „B...

2018. gada 5. marts

Nedēļas nogalē, 3. un 4. martā, Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās 19. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Baltijas aplis”, kurās skatītājus priecēja labākās mākslas vingrotājas no 18 valstīm.

Sacensību pirmajā dienā notika cīņa par medaļām daudzcīņā, kur uzvara un augstākā kaluma medaļa tika Ukrainas vingrotājai Vladai Nikolčenko (Vlada Nikolchenko), sudrabs – Salomei Pazhavai (Salome Pazhava) no Gruzijas un bronza – Katrinai Tasevai (Katrin Taseva) no Bulgārijas. Labākais Latvijas meiteņu sniegums bija Alinai Baklaginai.  

“Baltijas aplis 2018” otrajā dienā sportistes sacentās finālā individuāli atsevišķos vingrojumu veidos. Vingrojumos ar riņķi zelta medaļu ieguva Katrina Taseva, 
sudraba - Salome Pazhava, bet bronzas medaļu izcīnīja Vlada Nikolčenko. Vingrojumos ar bumbu pirmā vieta Salomei Pazhavai, otrā vieta Alinai Harnasko no Baltkrievijas, bet trešā vieta Erikai Zafirovai (Erica Zafirova) no Bulgārijas. Vingrojumos ar vālītēm zelta medaļu izcīnīja Vlada Nikolčenko, sudrabs tika Zohrai Aghamirovai (Zohra Aghamirova) no Azerbaidžānas, bet bronza - Erikai Zafirovai. Savukārt vingrojumos ar lentu zelta medaļu izcīnīja Katrina Taseva, sudraba godalgu ieguva Alina Adilkhanova no Kazahstānas, bet bronza tika Julijai Evčikai (Julia Evchik) no Baltkrievijas.
 

“Baltijas aplis” nav iedomājams bez Latvijas pazīstamo mākslinieku piedalīšanās, līdzi jušanas un atbalsta. Katru gadu vingrotājas sacensību laikā cīnās par mākslinieku darbiem. Jau tradicionāli sacensību beigās notika konkurss “Mis Elegance”, kurā mākslinieku žūrija izvēlējās elegantāko vingrotāju. Šogad titulu ieguva vingrotāja Katrina Taseva no Bulgārijas. Vingrotājas balvā saņem arī mākslinieku darbus, kad katrs mākslinieks izvēlas savu simpātiju un pasniedz tai savu darbu kā piemiņas velti no sacensībām “Baltijas aplis 2018”. Savukārt skatītāju simpātiju ieguva Salome Pazhava no Gruzijas.
 
Foto galerija

 Rezultātu tabula (daudzcīņa) 

 Rezultātu tabula (fināls) (97.46 KB)

Baltijas Aplis 2018-3976.jpg
Fotogrāfs Zigismunds Zālmanis 

Sacensības atbalsta Rīgas dome, tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 17:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv