Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas vieglatlēti piedalās šīs sezonas pirmajās starptautiskajās sacensībās

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Latvijas vieglatlēti piedalās šīs...

2018. gada 12. marts

No 12. marta līdz 17. martam Apvienoto Arābu Emirātos, Dubaijā, norisināsies Dubaijas Grand Prix, kurās piedalīsies arī seši sportisti no Latvijas – Ingrīda Priede, Diāna Dadzīte, Taiga Kantāne, Dmitrijs Silovs, Edgars Bergs un Aigars Apinis.

Ingrīda Priede startēs diska mešanā, Dmitrijs Silovs startēs lodes grūšanā un šķēpa mešanā, Edgars Bergs grūdis lodi. Rīdziniekiem Diānai Dadzītei divas disciplīnas – lodes grūšana un šķēpa mešana, Taigai Kantānei diska mešana, Aigaram Apinim – diska mešanā,

Dubaijas Grand Prix ir starptautiskas sacensības, kuras jau 4.gadu norisinās vienā no krāšņākajiem AAE emirātiem. Pateicīgā klimata un dalībnieku skaita dēļ, šīs ir kļuvušas par tradicionālām sacensībām, kuras latviešu paralimpieši apmeklē ik gadu.

Šogad sacensībās piedalās vairāk nekā 50 valstu pārstāvji, kas ir jauns šo sacensību rekords, turklāt ir īpašas arī ar to, ko šīs ir šī gada pirmās sacensības, kuru laikā sportisti tiks arī pārklasificēti. Šīs sacensības ir arī nozīmīgs posms ceļā uz Eiropas čempionātu vieglatlētikā, kas vasaras izskaņā notiks Berlīnē.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.marts, 2018, 17:13
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv