Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas pārim 15.vieta Eiropas kausā Latīņamerikas dejās

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Latvijas pārim 15.vieta Eiropas k...

2018. gada 10. aprīlis

Svētdien Maskavā notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas (LA) dejās 15.vietu ieguva Latvijas vicečempioni Artūrs Freimanis un Marina Tulpa no Rīgas sporta deju kluba “Škutāna deju skola”, kuriem nedaudz pietrūka līdz pusfinālam.  Uzvaru izcīnīja Rumānijas dejotāji Aleksandru Mikolesku un Andra Pakurara, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Krievijas galvaspilsētā Eiropas kausā piedalījās 22 valstu deju pāri. A.Freimanim un M.Tulpai ceturtdaļfinālā vislabāko rezultātu izdevās uzrādīt Rumbā, kur viņi ieguva 31,734 punktus un bija vienpadsmitie. Pārējās četrās dejās mūsu pārim nedaudz pietrūka līdz divpadsmitniekam. Līdz ar to piecu deju kopsummā Artūrs un Marina ieņēma 15.vietu, atstājot uzreiz aiz sevis lietuviešus.

Finālā par uzvaru ļoti līdzīgi cīnījās Rumānijas vicečempioni Mikolesku/Pakurara un Itālijas labākais pāris Vinčenzo Marinello/Sāra Kasini. Rumāņi uzvarēja Ča-ča-ča, Rumbā un Pasodoblē un izcīnīja pirmo vietu, bet labāko rezultātu Sambā un Džaivā uzrādījušie itāļi ieņēma otro vietu. Trijnieku noslēdza Krievijas čempionāta piektais pāris Artjoms Jefaņins un Anna Dergunova.

Pēc mēneša Ungārijā norisināsies Eiropas čempionāts, kur ir gaidāma spēcīgāka konkurence, jo piedalīsies valstu divi labākie pāri.

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv