Medaļas izcīnītas taekvondo turnīrā ''Olimpiskais lācītis''

Teksta izmērs: A A A

Sākums Sports Jaunumi Medaļas izcīnītas taekvondo turnī...

2018. gada 12. aprīlis

7. un 8.aprīlī Krievijas galvaspilsētā, Maskavā ,norisinājās jau tradicionālais trešais starptautiskais taekvondo turnīrs ''Olimpiskais lācītis''. Šis turnīrs pulcēja ap 1200 sportistu no dažādiem Krievijas reģioniem, kā arī no kaimiņvalstīm: Baltkrievijas, Latvijas, Moldovas un Kirgizstānas.

Turnīra uzvarētājiem un medaļniekiem organizatori un sponsori bija sagatavojuši skaistas medaļas, diplomus un dāvanas. Šajā turnīrā vecuma grupas un svara kategorijas tika dalītas divās daļās - pieredzējušie sportisti un iesācēji, kas trenējas 1-2 gadus.

Rīgas komandu HANSU (sporta klubs ''HANSU'', Rīdzene, RJTC) turnīrā pārstāvēja 9 sportisti trenera Sandra Radziņa vadībā.

Šoreiz pie medaļām spēja tikt 3 sportisti - Viktorija Helviga izcīnīja zelta medaļu, Ģirts Putniņš sudraba medaļu un Paula Saknīte bronzas medaļu.

Pārējie sportisti bija aizvadījuši divas un trīs cīņas, bet pie medaļām diemžēl tikt nespēja: piekto vietu izcīnīja Kristofers Šulcs, Raimonds Voitāns un Artūrs Banga, bet devīto vietu izcīnīja Aleksandrs Vicinskis, kuram bija viskuplākā kategorija sportistu skaita ziņā. Pārējie diemžēl cieta zaudējumu pirmajā kārtā.

Apsveicam visus ar sasniegumiem un novēlam vēl augstākus rezultātus arī turpmāk!

Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv