Afiša (27. maijs - 2. jūn)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Ceturtdien, 26.maijā, plkst. 11.00 Daugavas stadiona konferenču zālē (2.stāvā) notiks mediju brokastis par starptautisko sacensību vieglatlētikā „Rīgas Kausi” norisi, kā arī plkst. 11:30 Daugavas stadionā notiks “Rīgas Kausu” iesildīšanas pasākums “Zvaigzne trenē zvaigzni”.

 

Piektdien, 27. maijā, plkst. 16.00 Koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” (Krāsotāju iela 12) notiks Rīgas skolu sporta nominācijas pasākums, kurā suminās galvaspilsētas izglītības iestāžu sporta organizatorus, sporta pedagogus, galvaspilsētas labākās skolas par sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās, kā arī pasniegs nomināciju „Par mūža ieguldījumu skolu sportā” .

 

Sestdien, 28. maijā, Lucavsalā, Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” airēšanas bāzē (Lucavsalas iela 43) no plkst. 11.00 notiks jau par jauku tradīciju kļuvušie makšķerēšanas svētki „Jaunais makšķernieks”, kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 15 gadiem.

 

Ceturtdien, 26. maijā, plkst.14.00 Rīgas domē (Rātslaukums 1) Portretu zālē notiks preses konference par „Toyota” Rīgas velomaratonu. Preses konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, „Toyota” Rīgas velomaratona organizators Igo Japiņš  „Toyota Baltic AS” ģenerāldirektors Osvaldo Valentīni un profesionālais riteņbraucējs Toms Skujiņš.

 

Ceturtdien, 26.maijā, plkst. 11.30 Daugavas stadionā notiks “Rīgas Kausu” iesildīšanas pasākums “Zvaigzne trenē zvaigzni”, kurā Latvijas labākie vieglatlēti atklātā treniņā palīdzēs apgūt savas sporta disciplīnas pamatus sabiedrībā zināmām personām.

 

Latvijas taekvondo cīkstonis Deniss Kulibiks pagājušās nedēļas nogalē izcīnīja 17. vietu Šveices pilsētā Montrē notikušajā Eiropas čempionātā pieaugušajiem. Kulibiks svara kategorijā līdz 68 kilogramiem pirmās kārtas cīņā ar 13:11 pārspēja Šveices pārstāvi Iljasu El Maliki. 

 

No 20. līdz 23. maijam notika priekšsacīkstes volejbolā dalībai Latvijas olimpiādei, kura notiks no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā. Priekšsacīkšu uzvarētāji iegūst iespēju piedalīties Latvijas Olimpiādes finālsacensībās. Rīgas sieviešu volejbola komandas spēles notika Jelgavā, bet  Rīgas vīriešu volejbola komandas spēles notika Cēsīs.

 

14. un 15. maijā Baltkrievijas pilsētā Vitebskā norisinājās atklātais taekvondo WTF turnīrs, kas veltīts bērnu aizsardzības dienai. Šajā turnīrā piedalījās ap 500 sportistu no trīs valstīm - Baltkrievijas, Krievijas un 12 sportisti no Rīgas (Sporta klubs HANSU, BJSS Rīdzene, RJTC), kuri pārstāvēja Latviju.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) konkursu par finansiālu atbalstu pasākuma „Lāčplēšu kross” rīkošanai, kurā aicina pieteikt projektus sporta un fizisko aktivitāšu īstenošanai atklātā vai slēgtā teritorijā Rīgas pilsētā.  

 

No 23. maija līdz 27. maijam Spīķeru kvartālā norisināsies sporta nedēļa, kuras ietvaros ikviens interesents aicināts apmeklēt dažādas sporta nodarbības – jogu, zumbu, augstas intensitātes treniņus, batutu fitnesu, mini kērlingu, stečingu u.c. Visas iepazīšanās nodarbības bez maksas.

 

Atjaunojot spīdveja tradīcijas, 21. maijā plkst. 14.00, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, S. Eizenšteina ielā 2, Rīgā, norisināsies Starptautiskās Latvijas – Somijas junioru sacensības spīdvejā.

 

Nedēļas nogalē, 21. un 22. maijā, notiks Rīgas čempionāts, jaunatnes meistarsacīkstes un veterānu sacensības orientēšanās sportā. 21. maijā plkst. 13.00 tās notiks Baldones pagasta „Trimdās”, bet 22. maijā plkst. 11.00  Zvirgzdes mežniecībā, Vecumnieku pagastā,  karjerā „Gediņi”.

 

No 23. līdz 29. maijam ikviens rīdzinieks aicināts piedalīties  Latvijas veselības nedēļas 2016 daudzveidīgajās aktivitātēs, kuras tiks organizētas visā Latvijā ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu.

 

Izspēlētas pirmās trīs sacensību kārtas Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētajā un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītajā šīs vasaras tradicionālajā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola turnīrā.

 

2016. gada 21. maijā jau 5. gadu ar bankas Citadele atbalstu risināsies Paraolimpiskā sporta diena Latvijā ar mērķi iedvesmot cilvēkus ar invaliditāti aktīvākam dzīvesveidam un atklāt jaunus talantus profesionālajam sportam. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas Paraolimpiskās valstsvienības, kuru kopā ar citiem sportistiem sveiks  Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

21. maijā no plkst. 14.00 līdz 18.00 Esplanādē pie Raiņa pieminekļa notiks „35. mākslas dienu basketbola zibensturnīrs” radošajai inteliģencei street ball 3x3 versijā pēc FIBA noteikumiem. Turnīrā piedalīsies Latvijas mākslinieki: gleznotāji, metālkalēji, dizaineri, mūziķi, dzejnieki, arhitekti u.c., kā arī Saeimas deputāti.

 

21. un 22.maijā Ķīšezerā, Burāšanas Klubā 360, norisināsies Latvijas Kausa posms Raceboard un Techno293 vindsērfinga klasēs “Burusports  Balva 2016”. Pie atbilstoša vēja apstākļiem starts tiks dots arī Formula Windsurfing un Slalom klasēm.

 

29. maijā Elektrum sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) uzsāk unikālu sporta un izklaides pasākumu sēriju „Enerģiju olimpiešiem”, kas norisināsies lielākajās Latvijas pilsētās. Atbalstot un uzlādējot uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm braucošos Latvijas olimpiešus ar līdzjutēju atbalsta enerģiju, katrā pilsētā degs simboliskā līdzjutēju Enerģijas lāpa. Informācija par pasākumiem un līdzjutēju enerģijas nodošanas iespējām pieejama mājaslapā www.energijuolimpiesiem.lv

 

18. maijā tiek atklāta kārtējā Ghetto Football turnīru sezona, kas risināsies visu vasaru līdz par septembrim. Šajā sezonā tiks aizvadīti 14 pamatturnīri Rīgā un vēl 3 posmi Ikšķilē, Jēkabpilī un Ventspilī. Kā ierasts, visas sezonas garumā Ghetto Football turnīrus vadīs, komentēs Antons Semeņaks aka Fantiq un Beirak Eivazov. Kā uzsver Ghetto Football vadītāji, katrs turnīrs atšķirsies ar savu tematiku, un dažādi pārsteigumi gaidāmi ne vien spēlētājiem, bet arī līdzjutējiem.

 

Pateicoties RD Izglītības,  kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstam, Asociācijai Latgales priekšpilsētas attīstībai ir iespēja realizēt senu sapni – visām vecuma grupām, neatkarīgi no savām sportiskajām varēšanām (vai nevarēšanām), piedalīties tautas  vingrošanas un sporta nodarbībās Maskavas dārzā (parkā pie Sporta manēžas).

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 26.maijā, 2016, 16:06
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv