Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Šogad taekvondo Eiropas čempionāts U-21 notika Čečenijas galvaspilsētā Groznijā. Šajā čempionāta piedalījās ap 20 valstis. Pārstāvot Latviju, cīnījās divi sportisti – Marija Ivanova un Deniss Kulibiks.

 

Aicinām ģimenes, sporta un zirgu mīļus un ikvienu interesentu uz gada svarīgāko notikumu Latvijas jātnieku sportā –Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga 2016, kas notiks sporta centrā „Kleisti” no 29. līdz 31. jūlijam, un kurā piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu spēcīgākie jātnieki.

 

Svētdien Smiltenē otrā lielāka kalnu riteņbraukšanas MTB seriāla „Vivus.lv” piektajā posmā gluži kā pirms nedēļas Latvijas čempionātā MTB krosā turpināja dominēt Normunda Zviedra vadītās Rīgas komandas ZZK pārstāvji, jo LMT Straumes 52km maratona distancē vīriešiem 286 dalībnieku konkurencē uzvaru izcīnīja pasaules čempionāta 5.vietas ieguvējs U23 grupā Arnis Pētersons, bet vienlaicīgi ar viņu otrajā vietā finišēja pasaules kausa posmā desmitniekā iekļuvušais Mārtiņš Blūms, nodrošinot trešo dubultuzvaru ZZK šajā MTB seriālā šosezon.

 

Priekuļu biatlona un slēpošanas trasē pirmajā dienā Latvijas atklātajā čempionāta pirmajā posmā rollerslēpošanā klasiskā stila distancē ar intervāla startu pēc FIS sacensībām rīta pusē vēlāk pusdienlaikā dažādās jauniešu un Master grupā uz starta izgāja 78 slēpotāji, kas pārstāvēja trīs valstis – Latviju, Lietuvu un Krieviju. 

 

Svētdien, 24. jūlijā, “Rīgas Triatlons” ietvaros notikušajā Eiropas kausā junioriem– 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup – triumfēja Jekaterina Matiuh no Krievijas un Tiago Leão no Portugāles. Augstas vietas izcīnītas arī latviešu pārstāvjiem – ceturtā vieta Danielai Leitānei un sestā vieta Savelijam Suharževskim.

 

Šo svētdien, 24. jūlijā, Rīgā risināsies starptautiskās sacensības “Rīgas Triatlons 2016” un “2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup” kopā pūlcējot vairāk kā 300 dalībniekus no 21 valsts, kur šogad Eiropas kausa izcīņā junioriem Latviju pārstāvēs 11 sportisti.

 

Par mūsu visu trīs profesionālo riteņbraucēju – Alekseja Saramotina, Gata Smukuļa un Toma Skujiņa – piedalīšanos Tour De Pologne sacensībās ir lasāms daudz kur. Bet to, ka turpat startējušas arī divas Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” meitenes, turklāt ar labiem panākumiem, zina tikai nedaudzi.

 

Starptautiskā Skeitborda slaloma asociācija piešķīrusi tiesības Latvijas Skeitborda federācijai pirmo reizi organizēt Pasaules čempionātu skeitborda slalomā 2016, kas norisināsies 2016. gada 5. – 7. augustā divās Latvijas vietās – Rīgā, Lucavsalā, un Cēsu Olimpiskā centra Priekuļu biatlona trasē.

 

Aizvadītajā nedēļā Rīgā, Lucavsalā, norisinājās Eiropas kausa posms veikbordā aiz laivas. Sacensībās piedalījās labākie veikbordisti no Itālijas, Īrijas, Lielbritānijas, Krievijas un Latvijas. Šīs bija pirmās oficiālās Eiropas līmeņa sacensības Latvijā, kuras vadīja tiesnešu brigāde no Īrijas, Monako, Šveices, Itālijas un Krievijas. 

 

Jau nākamajā svētdienā, 24. jūlijā, starts tiks dots gadskārtējām starptautiskajām triatlona sacensībām “Rīgas Triatlons 2016”, tai skaitā 2016 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, kurās startēs arī Eiropas kausa Lietuvas posma uzvarētāja Daniela Leitāne.

 

23. un 24. jūlijā no plkst. 10.00 Rīgas dambretes klubā, Skolas ielā 11, norisināsies Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 100 lauciņu dambretē.

 

Sporta centrā „Kleisti” no 29. līdz 31. jūlijam notiks Pasaules kausa (PK) Centrāleiropas zonas posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā Rīga–2016, kurā piedalīsies Latvijas un citu Eiropas valstu spēcīgākie jātnieki.

 

Svētdien Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē notikušajā Latvijas čempionātā kalnu riteņbraukšanā MTB Olimpiskajā krosā (XCO) dažādās vecuma grupās pārsvarā dominēja Rīgas riteņbraukšanas komandas. 

 

U14 grupā sezonas pirmajos divos posmos sprintā pirmo vietu bija ieguvusi Līva Kreitāle, bet 4,8km nepārspēta bija Alīna Savrucka (Laimīte), un arī šoreiz abām pa pirmajai vietai savā disciplīnā, taču tāds pats iznākums viņu starpā kā iepriekš šajā posmā gluži nebija, jo 1km sprintā Līvai uzvaru nācās dalīt ar Alīnu, kura uzrādīja identisku laiku, jo bija pielikusi treniņos pie sprinta, bet varbūt palīdzēja, ka šoreiz sprints bija uz pusi garāks – 1km, nevis 500m.

 

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi un atsaucību par sportiskajām aktivitātēm brīvā dabā, Rīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus arī šogad apmeklēt brīvdabas trenažieru zāles, kuras ir atvērtas 24 stundas diennaktī, un darboties tajās var bez maksas.

 

Pēc Reiņa Znotiņa uzvaras un Roberta Pundura trešās vietas izcīnīšanas pagājušo svētdien vairāk nekā simts dalībnieku konkurencē spēcīga sastāva 42km maratonā Pērnavā, abi vakar Uzvaras parkā Rīgā jau trešo posmu pēc kārtas brālīgi sadalīja uzvaras lielākajā Latvijas skrituļslidošanas daudzposmu seriālā “Skibox balva”, proti, Robertam esot ātrākam 1km sprintā (1:45,08), bet Reinim 4,8km distancē, uzstādot arī šīs trases rekordu šajā distancē – 8:04,03.

 

Nedēļas nogalē, no 8. līdz 10. jūlijam Rīgā, tenisa klubā ENRI, norisinājās "IWT Latvian Open 2016" raketlonā - lielākais turnīrs šajā sporta veidā Austrumeiropā. Raketlons ir populārāko rakešu sporta veidu daudzcīņa, kur sportisti sacenšas 4 disciplīnās – galda tenisā, badmintonā, skvošā un tenisā.  

 

Jau ceturto gadu pēc kārtas 24. jūlijā Ķīpsalā, Rīgā, pie Swedbank centrālās ēkas “Saules Akmens” risināsies triatlona sacensības “Rīgas Triatlons 2016”, kā ietvaros trešo reizi notiks arī Eiropas Kausā, šoreiz izcīņa junioru konkurencē.

 

Redzot jūrā baltu buru mūs pārņem savāda ilgu sajūta. Liekas, tā ir tik tāla un neaizsniedzama... Šīs nedēļas nogalē, 16. jūlijā, plkst. 12.00 tepat Rīgā, Mežaparkā, Pāvu ielā 14, varēs vērot jahtu baltās buras rokas stiepiena attālumā. Biedrība Rīgas jahtklubs ar Rīgas domes atbalstu rīkos bērnu burāšanas sacensības “Ķīšezera kauss 2016”.

 

No 14. līdz 16. jūlijam norisināsies Rīgas pilsētas atklātās meistarsacīkstes riteņbraukšanā šosejā daudzdienu braucienā jauniešiem un jaunietēm. Pirmajā dienā sacensības notiks Rīgas pilsētas slēgtajās trasēs: I etaps/PROLOGS - Uzvaras parkā (Uzvaras bulvārī 15, Rīga) un II etaps - Biķernieku kompleksajā sporta bāzē ( Sergeja Eizenšteina ielā 4).

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 27.jūlijā, 2016, 16:19
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv