Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Veiksmīgi aizvadīts starptautiskais Taekwon-do ITF turnīrs “Baltijas Tīģerēns 2017”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Veiksmīgi aizvadīts starptautiska...

2017. gada 9. jūnijs

3.jūnijā, Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā norisinājās starptautiskais Taekwon-do ITF turnīrs “Baltijas Tīģerēns 2017”. Turnīrs tiek rīkots jau 5 reizi, un tas ir kļuvis par sportisku tradīciju gan ārvalstu viesiem un sportistiem, gan arī pašmāju sporta klubiem un apmeklētājiem. Pasākums ik gadu piesaista arvien jaunus veselīgā dzīvesveida un sporta piekritējus, entuziastus.

“Baltijas Tīģerēns” pirmo reizi notika 2013.gadā Taekwon-do turnīra “Riga Amber Cup” ietvaros, taču gadu gaitā tā popularitāte un apmeklējamība ir tā pieaugusi, ka šobrīd tas tiek rīkots atsevišķi. Šajā gadā turnīrs spēja apvienot sportistus vecumā no 5-15 gadiem un no tādām valstīm kā – Lielbritānija (Anglija), Igaunija un Latvija.  Pavisam turnīrā piedalījās 162 dalībnieki no 10 sporta klubiem, kuri savā meistarībā sacentās tādās disciplīnās kā – tehniskajos kompleksajos vingrinājumos TUL, brīvajā sparinga divcīņā, gladiatoru cīņā un aizraujošajā komandu stafetē.

„Baltijas Tīģerēns” organizators un Latvijas Tekvon-do federācijas prezidents – meistars, Vjačeslavs Semenkovs (7 Dan) uzskata, ka jaunās paaudzes iesaistīšanā sportā un aktīvā dzīvesveida piekopšanā mūsdienās ir ļoti aktuāla, un šāda veida sporta svētki, un turnīri bērniem, un jauniešiem ir laba iespēja pievērsties sportam, kā arī attīstīties kopā ar vienaudžiem aktīvi kustoties. Paralēli tradicionālajām Taekwon-do ITF sacīkstēm tiek organizētas atraktīvās gladiatoru cīņas un komandu stafetes, kas rada iespēju plašākam interesentu lokam uzsākt savas sportiskās gaitas arī bez nopietnas iepriekšējas pieredzes.

Starptautiskā Taekwon-do ITF turnīra “Baltijas Tīģerēns 2017” komandu kopvērtējumā 1. vietu ar 39 izcīnītām medaļām ieguva sporta klubs “LTCS” no Rīgas (treneri Vjačeslavs Semenkovs, Armands Šļars, Šarmena Lukaševiča). Otro vietu ar 33 izcīnītām medaļām – sportistu komanda no Tallinas, taču 3. vietu ar 9 izcīnītām godalgotām vietām izcīnīja pašmāju klubs no Ikšķiles - “SONKAL” (treneris Māris Sudzāns).

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 26.aprīlī, 2018, 16:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv