Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīdziniekiem Olimpiādes medaļas arī taekvondo sacensībās

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Rīdziniekiem Olimpiādes medaļas a...

2017. gada 11. jūlijs

9.jūlijā noslēdzās VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Noslēguma dienā norisinājās taekvondo sacensības, kurās piedalījās sportisti no Rīgas, Ventspils, Daugavpils, Liepājas, Mārupes un Garkalnes novadaiem. Rīgas pilsētu pārstāvēja 3 sporta kluba HANSU sportisti: Andrejs Zaharenkovs ( no 48 līdz 55 kg), Tihons Rjabovs ( no 48 līdz 55 kg) un Markus Vasiļjevs (no 55 līdz 63 kg).

Andrejs izcīnīja bronzas godalgu. Tihons cīnījās ar diviem Daugavpils novada sportistiem. Uzvarot pirmajā kārtā un piekāpjoties pretiniekam finālā, viņš izcīnīja sudraba godalgu. Markus, piekāpjoties pirmajā kārtā, cīnījās par trešo un ceturto vietu, kur pārliecinoši uzvarēja savu pretinieku no Daugavpils novada un izcīnīja bronzas godalgu.
Apsveicam sportistus ar godalgoto vietu izcīnīšanu, novēlam vasarā atgūt spēkus un jaunajā sezonā gūt augstus panākumus.

Kopumā daugavpilieši, kuri ikdienā pārstāv sporta klubu "Jitae", tika pie septiņām godalgām, tai skaitā izcīnot arī divas sudraba un vienu bronzas medaļu.

Panākumiem bagāti bija arī Ventspils sportisti, kuri kopumā tika pie trim zelta un trim sudraba medaļām. Pie vēl vienas zelta godalgas tika Liepājas sportisti.

Kopumā taekvondo sacensībās piedalījās 36 sportisti, pārstāvot četras pilsētas un divus novadus.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv