Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Vecmīlgrāvja sporta spēles – “Vecmīlgrāvis VAR!”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Vecmīlgrāvja sporta spēles – “Vec...

2017. gada 13. jūlijs

Svētdien, 16. jūlijā, no plkst.9.00 Rīgas 31.vidusskolas stadionā norisināsies Vecmīlgrāvja 2. sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR!”.  Ikviens aktīvās atpūtas piekritējs varēs apliecināt savu varējumu, piedaloties dažādās sporta spēlēs vai individuālajās disciplīnās.

Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un radot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt vienu vasaras svētdienu aktīvi sportojot, Vecmīlgrāvja attīstības biedrība, sadarbojoties ar Rīgas brīvostas pārvaldi, pagājušajā gadā pirmo reizi organizēja sporta svētkus ģimenei.  Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību, tika nolemts tās rīkot ik gadu.

Svētdien uz sporta svētkiem tiek gaidīts ikviens sportot gribētājs, jo būs iespēja spēkus izmēģināt gan sporta spēlēs, pašiem veidojot savu komandu, gan individuālajās disciplīnās. Komandu sporta spēļu piekritēji varēs spēkoties strītbolā, mini futbolā, tautas bumbā, ģimenes stafetē, kā arī sumo cīkstoņu ātrskriešanā. Savukārt tie, kuri priekšroku dod individuālajiem sporta veidiem, rekordus varēs uzstādīt futbola soda sitienos, basketbola soda metienos, spēka vingrinājumos (pievilkšanās pie stieņa, vēdera presītes, atspiešanās), 60 metra sprinta disciplīnā, šķēršļa joslā un tāllēkšanā.

Pasākuma dienā sportot gribētājiem jāceļas laicīgi, lai no plkst.9.00 līdz 9.45 paspētu piereģistrēties sacensībām, ja to jau nav izdarījuši iepriekš, sūtot pieteikumu uz e-pastu – vecmilgravis@gmail.com, savukārt līdzjutēji var ierasties uz plkst. 10.00, kad notiks sporta spēļu atklāšana. Sacensības noritēs līdz vēlai pēcpusdienai, kad ap plkst.16.00 svinīgajā apbalvošanā godalgas saņems visu sporta veidu pirmo trīs vietu ieguvēji.

Šogad pirmo reizi tiks noteikta Vecmīlgrāvja sporta spēļu sportiskākā komanda, - uz šo titulu var pretendēt komanda, kura, piedaloties pēc iespējas vairāk disciplīnās, gūs labākos rezultātus.

Dodoties uz Vecmīlgrāvja sporta spēlēm, droši līdzi ņemiet arī pašus mazākos ģimenes dalībniekus. Organizatori ir padomājuši arī par mazajiem sportistiem, kuru vecums vēl neatļauj startēt kopā ar pārējiem ģimenes locekļiem. Būs gan piepūšamās atrakcijas, gan citas jautras un interesantas nodarbības, kā arī būs iespēja mazuli nodot pieskatītājas aprūpē, lai vecāki varētu pilnībā nodoties sportiskajām aktivitātēm un izbaudīt cīņas garu.

Nepaliec mājās, nāc un piedalies arī Tu, jo  - Vecmīlgrāvis VAR!

 

Informāciju sagatavoja Vecmīlgrāvja attīstības biedrība:

Iveta Pāvula

E-pasts: iveta.pavula@adsum.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.maijā, 2018, 15:55
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv