Afiša (20. feb - 26. feb)
Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

“Rīgas Sporta nakts” - šīs nedēļas izskaņā

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi “Rīgas Sporta nakts” - šīs nedēļa...

2017. gada 6. septembris

Jau šīs nedēļas nogalē sestdien, 9. septembrī, no plkst.16.00 līdz plkst.24.00 Rīgā, 11. novembra krastmalā, un laukumā pie Okupācijas muzeja notiks jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas un sporta pasākuma “Rīgas Sporta nakts”.

Lai arī šogad mainīta aktīvās atpūtas un sporta pasākuma norises vieta, tomēr tas būs tikpat, ja ne aizraujošāks kā citus gadus.

“Rīgas Sporta nakts” šogad tiks atklāta plkst. 16.00 11. novembra krastmalā, kad “Dzīvo vesels” un “Sporta Expo” zonas dalībnieki gaidīs rīdziniekus un pilsētas viesus, lai iepazīstinātu ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistītu sportiskos izaicinājumos un sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebukrai vecuma grupai.

Pirmo reizi Rīgā no plkst. 16.00 līdz pat 22.00 laukumā pie Okupācijas muzeja būs vērojamas straptautiskas dronu sacensības, kurās piedalīsies desmit dalībnieki no Latvijas un Igaunijas. Savukārt 11. novembra krastmalā aktīvās atpūtas un sporta pasākuma laikā uz “Betsafe” ringa būs vērojamas septiņas amatieru cīņas, viena supercīņa un viena cīņa smagajā svarā. Cīņu starplaikos savas iemaņas un prasmes demostrēs boksa klubs “Golden Glory”, Baltijas karatē klubs un kikbokseri.

Laukumā pie Okupācijas muzeja notiks arī “Betsafe Latvijas Spēkavīru čempionāta”  četrpadsmitās sezonas superfināls. Spriedze, nokaitētas emocijas un sīva cīņa, kuras rezultātā tiks noskaidrots 2017. gada spēcīgākais vīrs.

Paredzētas arī citas aktivitātes, ko piedāvās vairāki desmiti dažādas federācijas, sporta organizācijas un savienības, piemēram, Latvijas Kamaniņu sporta federācija, Latvijas Kendo federācija, Latvijas Alpīnistu savienība, Ingunas Minusas volejbola skola, A.R. Sporta studija un citas. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt savus spēkus loka šaušanā, krosmintona spēlē, boksēties ar profesionāliem treneriem, spēlēt volejbolu, vadīt radio vadāmās automašīnas un iesaistīties citās sportiskās aktiviātēs.

Būs izvietota arī Latvijas Dzelzceļa drošības zona “Dzirdi, redzi, dzīvo”. Tur ar īpašas skaņas simulatoru palīdzību varēs izmēģināt savas reakcijas ātrumu.

“Rīgas Sporta nakts” laikā apmeklētājiem tiks sniegta iespēja piedalīties dažādos konkursos, kuros būs iespējams gūt vērtīgas balvas.

Aktīvās atpūtas un sporta pasākums noslēgsies 24.00, kad sportiskā garā aizvadītās dienas stafeti pārņems “We Run Riga” organizatori, kuri 22.00 netālu no Akmens tiltauz starta līnijas gaidīs 5KM distances skrējējus.

"Rīgas Sporta nakts" mājaslapā www.sportanakts.lv pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm.

"Rīgas Sporta nakti 2017" rīko Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Notikumu aģentūra".  Atbalsta Bino.lv, “Betsafe Sports”, “Bosch”, “Lux Express”, “One4Event”. Imformē “Inbox.lv”. Drošības partneris “Dzirdi. Redzi. Dzīvo.”

Papildu informācija

Kitija Ločmele

Biedrības “Stiprinieku republika” Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja

E-pasts kitija@stipriem.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 20.februārī, 2018, 16:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv