Biežāk uzdotie jautājumi
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas Futbola skolai izcils sezonas sākums

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Sports Jaunumi Rīgas Futbola skolai izcils sezon...

2018. gada 2. februāris

Elektrum Olimpiskajā centrā 31. janvārī un 1. februārī tika aizvadīts šī gada trešais un pēdējais jauniešu turnīrs “LFF Ziemas kauss”. Tajā piedalījās 5 spēcīgākās komandas no U-14 vecuma grupas, katrai ar katru savā starpā tiekoties vienu reizi. “Rīgas Futbola skola” šajā turnīrā svinēja 3 uzvaras, visām spēlēm beidzoties 1:0 RFS labā (pret “JFC Skonto”, “FK Liepāja” un “SK Super Nova”).

Pēdējā spēlē pret “BFC Daugavpils” gan tika piedzīvots zaudējums ar minimalu daugavpiliešu pārsvaru, kas gan neliedza kļūt par sacensību uzvaretājiem – arī “FK Liepāja” turnīru pabeidza ar 9 punktiem, tomēr pateicoties panākumam savstarpējā mačā, par 2018. gada “LFF Ziemas kausa” U-14 vecuma grupas turnīra čempioniem tika kronēti “Rīgas Futbola skola” spēlētāji.

Rīdzinieku labā visus 3 vārtus guva Maksims Sorokins, kļūstot par turnīra labāko vārtu guvēju un dalot šo godu ar Maksimusu Markusu Alpēnu no “FK Liepāja”. Jāuzteic arī RFS vārstargs Konstantīns Maculevičs, kas tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu.

Tādējādi “Rīgas Futbola skolas” jauniešu komandām ir padevies izcils sezonas sākums, jo uzvarēti 2 no 3 Ziemas kausiem (U-14 un U-15), kā arī sudrabs U-16 konkurencē. Apsveicam mūsu puišus un tā turpināt!

 

Informāciju sagatavoja Rīgas Futbola skola

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 16.februārī, 2018, 16:16
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.sports.riga.lv